Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w konfiguracji Teleelevidenie
#11
Czy u was też wszystkie HBO nie są po polsku?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Zmień w ustawieniach ścieżkę dźwiękową na PL.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
Dzięki wielkie
Czy to możliwe, że Tmobile blokuje transfer na iptv? Bo czego nie włączę na YouTube to normalnie idzie a jak tylko odpale telewizję to tnie.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#14
(01-01-2020, 08:19 PM)Thomson_T napisał(a): Czy to możliwe, że Tmobile blokuje transfer na iptv? 

Możliwe jest, ale nie [Obrazek: k050.gif]

Thomson_T napisał(a):Bo czego nie włączę na YouTube to normalnie idzie a jak tylko odpale telewizję to tnie.

Normalnie jest to normalne zjawisko, przy "symbolicznych" szybkościach łączy...w rolach głównych w odniesieniu do YouTube, występują zastosowane w danym przekazie kodeki obrazu i dźwięku, to zupełnie inna "bajka" [Obrazek: a025.gif]

Thomson_T napisał(a):zrobiłem speed test w CE i pokazało 5mbit download.

Test robił przy częstotliwości WIFI ustawionej na 2,4 GHz czy 5 GHz?
Jeżeli w domyśle tylko przy 2,4, to niech koniecznie powtórzy na 5 GHz, posiadany TV Box obługuje to pasmo [Obrazek: r010.gif]

Thomson_T napisał(a): apka to iptv simple player

Przy okazji testowania ustawień WIFI, niech również może sprawdzi inne aplikacje do IPTV, a nuż będzie lepiej [Obrazek: a015.gif]
Odpowiedz
#15
Test był robiony na kablu nie na wifi. Jaką aplikacje polecacie oprócz pvr?

Pytanie poza tematem, czy jest jakiś box pod coreelec i tv sat? Są takie tematy?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#16
Sprawdź tivimate lub smart iptv tylko, że to na androida.
Mam Mecool k7 z tunerem, CE działa ale jeszcze nie działają tunery i na chwilę obecną nie wiadomo kiedy zadziałają. Na androidzie działają ok.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Hej, zainstalowałem Tvhedend ale nie ma wszystkich kanałów tak jak simple klient, no i nie wiem czemu. Brakuje prawie 40 kanałów.
Odpowiedz
#18
Czasami przy skanowaniu kanałów wywali błąd i musisz te brakujące kanały doskanować ręcznie.
Logujesz się do TVH -> configuration -> dvb inputs -> muxes i kanał ze statusem scan result fail musisz zeskanować
klikasz na kanał -> edit i zmieniasz scan status z idle na active By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#19
@Jaca & Kim zapodał fajną alternatywę dla Tvhedend By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. . Tyle tylko że trzeba przydusić programistów CoreELEC do wprowadzenia tego rozwiązania w następnej aktualizacji Wink I chodzi tu bardziej o serwer bo klient jest od dawna.
Odpowiedz
#20
Testowałem nextpvr i absolutnie nie widzę wyższości nad tvheadend ale może coś przeoczyłem? Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości