Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
#91
@Mario1967

troche puste zabezpieczenia a raczej ich brak przecież jako współautor doskonale wiesz ze wystarczy konfiguracje ze starej wersji na inne ftp zapodać i we wtyczce adresy pozmieniac i w obieg ją wypuścić i bangla ot cała to za forse zabawa
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
Używa ktoś Golda? Ani po tej wtyczce nie działa gold ani też po ich wtyczce. Premium w goldzie aktywne :/ wam też siadło? Jeszcze rano wszystko było ok
Odpowiedz
#93
(31-05-2018, 07:03 AM)kopernik1983 napisał(a): @kovalsky  epg od cherry padło a raczej zmieniło adres. Zamiast drążyć temat i drenować chłopaka zainstaluje jego modyfikacje bo ewidentnie korzystałeś z czego innego. w modyfikacji @specialboy nie było tego skina którego tu wrzuciłeś fotę. więc nie wiem co ty tam masz :Smile  . Wpisz dobre adresy epg i wtyczka będzie ci działąc i z logami i z opisami. Co do serwisów to działają. Pozdrawiam.

Korzystałem z tej modyfikacji. problem był, bo nie usunąłem wcześniejszych skórek i po "wykszaczeniu" się wtyczki, wyglądało, jak na screenie. Adresy EPG miałem wpisane dobre, bo wszystkie działały. Zainstalowałem  tą ich aktualną wtyczkę i działa bez problemu  do dziś ;x 

Nie miałem zamiaru nikogo denerwować.  po prostu zapytałem. Pozdrawiam.


@Mikul1986 nadal nie działa.
Odpowiedz
#94
@Mikul1986 Gold nie działa na ta chwilę w kodi. Pisali o tym na stronie że zmainy , zmiany etc i trzeba będzie aktualizować ich wtyczkę do kodi. Jeszcze jej nie ma więc zostaje przeglądarka bądź jakaś lista m3u. I trzeba czekać na rozwój wypadków.
Odpowiedz
#95
Witam Panowie jaki kod wpisać by odblokowac kanały dla doroslych?
Odpowiedz
#96
(07-06-2018, 09:09 AM)Tadek555 napisał(a): Witam Panowie jaki kod wpisać by odblokowac kanały dla doroslych?

mods
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
(07-06-2018, 12:32 PM)kopernik1983 napisał(a):
(07-06-2018, 09:09 AM)Tadek555 napisał(a): Witam Panowie jaki kod wpisać by odblokowac kanały dla doroslych?

mods

Nie działa
Odpowiedz
#98
Bo ten kod jak jest to tylko do epg kanałów dla dorosłych, a nie do streamów. Streamy do kanałów, trzeba mieć swoje.
Odpowiedz
#99
Coś gold pokręcił że już na tej modyfikacji nie działa nawet nie chce wejść w kanał, lista jest loga są program jest ale to tyle Sad. Szkoda bo na tej nowej wtyczce od golda to jest udręka a nie oglądanie :/
Odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości