Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
(15-06-2018, 03:18 PM)micnor napisał(a): Wersja jest ok, przywrócona została obsługa wszystkich epg wiec proszę nie pisz głupot i nie wprowadzaj w błąd innych
Jak masz problem z aktualizacją plików, to albo twoje pliki są źle zrobione albo sam robisz coś źle. Można do tego dojść czytając błędy w logu.

Od wersji 7.4 można używać swojego lub innego epg.
Ta funkcja już się nie zmieni.

mods-kodi.pl

Wy również piszecie głupoty i wprowadzacie w błąd ludzi, wystarczy wejść na wasze forum.

"Uwaga na wtyczkę "repository.qwerx" w niej jest przerobione mtvguide w wersji 7.3.1 i lepiej nie instalować reposytorium bo niewiem czemu uaktualnia mtvguide do tej wersji i zachowuje się jak wtyczki ramica. 

Pozdrawiam"

I dodatkowo usuwacie wszelkie słowa krytyki na wasz temat.. Gdzie jakieś dowody? Czyżby nie było? I jak tu wam można wierzyć na słowo? Oczerniacie w Internecie tylko dlatego, że przestało wam się saldo w portfelu zgadzać bo ludzie zaczęli ściągać wtyczkę z innego repo bez komunikatów żeby kupić premium? To ja również napiszę na waszym poziomie. 

Słyszałem, że wtyczka z repo mods-kodi usuwa historie z przeglądarki więc radze na nią uważać!  Sick
Odpowiedz
REKLAMA:



Słowa krytyki u nich na forum kończą się tak . Dla mnie to całe mods-kodi jest nic nie warte. Na innych sieją propagandę a sami lepsi nie są.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
(15-06-2018, 03:47 PM)GalAnonim napisał(a): Słyszałem, że wtyczka z repo mods-kodi usuwa historie z przeglądarki więc radze na nią uważać!  Sick
W takim razie nie uzywaj.

Tak jak napisałem wyżej. Funkcjonalność została przywrócona.
Więcej informacji na temat tej i kolejnej wersji są publikowane w odpowiednim dla tego celu miejscu.
Życzę miłego dnia.

Edit:
Błędna lub źle sprawdzona informacja o repozytorium repository.qwerx została usunięta w serwisie mods-kodi.pl
Odpowiedz
(15-06-2018, 04:06 PM)micnor napisał(a):
(15-06-2018, 03:47 PM)GalAnonim napisał(a): Słyszałem, że wtyczka z repo mods-kodi usuwa historie z przeglądarki więc radze na nią uważać!  Sick
W takim razie nie uzywaj.

Tak jak napisałem wyżej. Funkcjonalność została przywrócona.
Więcej informacji na temat tej i kolejnej wersji są publikowane w odpowiednim dla tego celu miejscu.
Życzę miłego dnia.

Nie używam, nie muszę. Piszę tylko o waszej obłudzie Wink Jak czyta się takie posty jak u was na forum to aż ciężko siedzieć cicho. Również życzę miłego dnia Smile
Odpowiedz
Ja również się wypowiem ponieważ tez dostałem banicje za napisanie prawdy nawet nikogo nie obrażając odsyłają do regulaminu który znam bo w przeciwieństwie do większości ja regulaminy na stronach czytam powiem więcej gdy chciałem zgłosić mailowo ich pomyłkę w odpowiedzi zwrotnej otrzymałem auto respound z tekstem iż na moja wiadomość nikt nie odpowie ze jeśli mam problemy z wtyczka mtv guide mam zgłosić ten problem na forum na którym o zgrozo otrzymałem bana za nic ponieważ mój post nie łamał żadnego z podpunktów regulaminu

Edit wszystko juz wyjasnione konto odbanowane dziękuję i cofam powyzsze
Odpowiedz
No to i ja się wypowiem, ja z kolei nigdy nie miałem z Nimi żadnego problemu a rekcje na zgłaszane problemy były szybkie i konkretne. Moim zdaniem nie jest sztuką obsmarować kogoś bo ten ma takie czy inne zasady, przecież to jest wolny kraj i jeśli nie chcesz nie korzystaj tak uważam. Tak czy siak ja używam od bardzo dawno, płacę za EPG co prawda, to prawda, ale opłata jest śmieszna wręcz nijaka a ktoś to przecież robi i za swój czas należy mu się zapłata. Czyli reasumując ja złego słowa nie powiem ktoś odwalił kawał dobrej roboty i to działa.
Odpowiedz
REKLAMA:



To ja tez odpowiem. Tak i Nie. Tak bo epg jest dobrze zrobione i naprawdę dopracowane. Nie bo ekipa zajmująca się tym epg nie jest kompetentna. Jakiś czas temu był problem z wyświetlaniem zestawu ikon programów z ich epg. Od rana zglaszalem sytuację i jedyne co potrafili mi odpisać to ze problem po mojej stronie, u nich wszystko działa, i zebym zresetowal bazę. Oczywiście sytuacja była skrajnie inna, bo szybko zorientowałem się że nie wyświetla tylko kolorowych ikon, po przejściu na epg z białymi ikonami wszytko było ok. Ma podstawie odnośników z pliku epg zauważyłem że po prostu zniknęły im z serwera ikony. Po uświadomienie im w czym leży problem naprawili go w koncu i w nagrodę wykasowali całą moją korespondencję stwierdzając i tu cytat "byś przysłał loga to byłoby wiadomo". Zero własnej inwencji żeby sprawdzić chociaż czy wszystko mają w porządku. Lepiej czekać aż użytkownicy podadzą im rozwiązanie na tacy. Jak tylko skończyło mi się premium dopadła mnie ich śmieszna banicja, bez jakiegokolwiek słowa wyjaśnienia. Dobrze tylko że chłopcy nie znają się zbytnio na robocie i nie wiedza jak łatwo to można obejść.

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ktoś może mi powie czy działa wam goldvod ?
Odpowiedz
(12-06-2018, 09:09 PM)specialboy napisał(a):
(11-06-2018, 08:52 PM)Mikul1986 napisał(a): m-TVguide w wersji 7.4.1 przywraca obsługę innych źródeł epg i poprawną obsługę goldvod

Widzę że bojkot się jednak powiódł, ze względu na to że chłopaki ponownie udostępnili działającą wersję - tylko czemu TAK DŁUGO trzeba było na to czekać?! 

Tak więc Panie i Panowie, na obecną chwilę proponuję jednak aktualizację do ich wersji 7.4.1, fakt-faktem modyfikacja ode mnie nadal działa - no ale jak kto woli. Jeśli znów pojawią się problemy w jej funkcjonowaniu postaram się na zaradzić, gdzie zapewne dowiecie się o tym na ramach tego tu topicu.

Pozdrawiam i życzę miłego używania 7.4.1 oby jak najdłużej...



Angel
Ha ha , spieło im "dupki" ,że klientów i kase za premium stracą

(15-06-2018, 04:16 PM)GalAnonim napisał(a):
(15-06-2018, 04:06 PM)micnor napisał(a):
(15-06-2018, 03:47 PM)GalAnonim napisał(a): Słyszałem, że wtyczka z repo mods-kodi usuwa historie z przeglądarki więc radze na nią uważać!  Sick
W takim razie nie uzywaj.

Tak jak napisałem wyżej. Funkcjonalność została przywrócona.
Więcej informacji na temat tej i kolejnej wersji są publikowane w odpowiednim dla tego celu miejscu.
Życzę miłego dnia.

Nie używam, nie muszę. Piszę tylko o waszej obłudzie Wink Jak czyta się takie posty jak u was na forum to aż ciężko siedzieć cicho. Również życzę miłego dnia Smile

Wszystko i na temat kolego "GalAnonim" , ale zrozum , że przecież kolega "micnor" przybył tu pomóc , do informować , zawrócić okręty z błednego kursu , bo chyba nie na zwiad ? Co w trawie piszczy ?

Wystraszył się , ze mu konta premium się ulotnią wraz z kasą i łaskawie przywrócił działanie EPG , tylko , że wcześniej kolega "specialboy " im ten system roz...bał , plan się posypał i nie było wyjścia bo ludzie i tak mieli EPG  .

Oj i taki to wielki "byznesmen" jak i ten drugi z tego Lam-epg , Undecided
Odpowiedz
(19-06-2018, 08:11 PM)paulincia888 napisał(a): Ktoś może mi powie czy działa wam goldvod ?

No właśnie coś nie działa , wyskakuje błąd linka epg
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości