Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
#51


Podziękowali: djemba, Mun_dek
Odpowiedz
REKLAMA:



#52
Wielkie dzięki mistrzu Smile Pomyśl nad repo Smile
Odpowiedz
#53
@specialboy tak tak pomyśl nad repo Smile
Odpowiedz
#54
Odpowiedz
#55
(29-05-2018, 08:50 PM)mir_utg napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


I teraz co najważniejsze:

  1. Zainstalować owy plik poprzez opcję "Zainstaluj z pliku *.zip"
  2. Po instalacji zaleca się wyłączenie auto-update (opcja na stronie Informacje wtyczki, nie dotyczy opcji globalnych)
  3. Jeśli posiadałeś(aś) poprzednią wersję wtyczki należy w jej opcjach usunąć pliki bazy (tj. naciśnięcie guziorów: "Usuń przypisane streamy", "Wyczyść bazę" i "Usuń plik bazy z dysku" (możliwe też że trzeba skorzystać dla kompatybilności z opcji "Usuń wszystkie skórki")
  4. Nadanie dla swoich upodobań adres do ścieżki xml dla opcji EPG (domyślnie ustawiłem: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ).
  5. Wszelkie pojawiające się komunikaty po uruchomieniu wtyczki zachęcające np. do jej aktualizacji itp. - lekceważyć...
Jak na razie ujemną stroną tej wersji jest fakt iż działa tylko pierwsza skórka "Default" w której zmieniłem tło na nieco ciemniejsze aby przy oglądaniu w nocy ekran nie raził. Ale jak zdobędę nieco wolnego czasu wrzucę możliwość wyboru znanych nam skórek.  (akt. niektóre skórki są już aktywne)


Miłego korzystania. Dobry punkt reputacji  mile widziany  Tongue
Jak co pisać tu na forum

można prosić o reupload wyskakuje mi brak pliku na serwerze
Kliknij w czerwony, duży i pogrubiony napis DOWNLOAD, dostęp do pliku jest nadal dostępny.
Odpowiedz
#56
modyfikacja wtyczki super działa .... dzięki.... czy ktoś spotkał się z tym ze wtyczka nie generuje wszystkich kanałów tv , choć na innym programie są one dostępne ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#57
U mnie ten sposób działal do dziś. Znikly loga, opisy programow i wtyczka wyglada na martwą.
Odpowiedz
#58
(30-05-2018, 05:01 PM)kovalsky napisał(a): U mnie ten sposób działal do dziś. Znikly loga, opisy programow i wtyczka wyglada na martwą.

To bardzo ciekawe bo mi nadal działa Z WYŁĄCZONYMI aktualizacjami z repo. Czytajcie ze zrozumieniem proszę!
Odpowiedz
#59
Odpowiedz
#60
Jak to w kodi masz wyłączone aktualizacje, chodzi o wyłączenie w aktualizacji automatycznych ale tylko odpowiedzialne za tą wtyczkę, zreszta ja tej skórki co masz na zdjęciu nie udostępniałem w mojej modyfikacji i wygląda na to masz zły build, zła wersję.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości