Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
m-TVGuide problem z EPG
Ludziska czy macie problem z lagami i zawieszaniem się programów Kodi 17,6 M-tvGuide?
Odpowiedz
REKLAMA:



@balbiny11 to ze ci kanaly lagują nie jest raczej winą Mtv tylko serwisu z ktorego masz TV
Odpowiedz
(21-07-2018, 09:20 AM)balbiny11 napisał(a): Ludziska czy macie problem z lagami i zawieszaniem się programów Kodi 17,6 M-tvGuide?

tez to zauwazyłem dzis , jeszcze potestuje
Odpowiedz
Można także wyłączyć w wtyczce animację maksymalizacji okna w ustawieniach wideo. Powinno trochę pomóc .
Odpowiedz
Płynność wtyczki jest zależna od akcerelacji sprzętowej, wyłączenie animacji rzeczywiście poprawia płynność odtwarzania przy włączonym odświeżaniu Hz. Sama wtyczka działa bez problemu.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Odpowiedz
REKLAMA:



Nieprawidłowe logowanie do goldvod ma ktoś jakieś działające epg?
Odpowiedz
@darrager, wyczyść bazy w mtvguide, zmień szablon na inny (i zapisz nowe ustawienia), a później wróć do default + ew. zrób update (jeśli masz starą wersję).


Zrobiłem update mtvguide do najnowszej ver. i wyczyściłem bazy w ustawieniach wtyczki. Mam teraz listę kanałów (epg forumowe) w losowej kolejności z dublami kanałów. Można to jakoś szybko poskładać czy pozostaję ręczna zabawa?
Odpowiedz
Wpisywałem adres epg który tu widnieje o nic nie loguje do golda , już 3 dni tak jest , nie posiadam konta ale zawsze coś tam działało, mam wersję 7.4.3 m-tv guide , czyszczenie bazy nic nie daje
Odpowiedz
Trzeba mieć golda w premium inaczej nie załaduje Ci listę kanałów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości