Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z weeb.tv
#1
Witam forumowiczów i przy okazji życzę wszystkim wesołych świąt. Od jakiegoś czasu mam problem z wtyczką od weeb.tv mianowicie z ładowaniem programów. Czasem zadziała czasem nie, czasem zostaje ikona ładowania. W tym momencie nie mogę włączyć żadnego z programów, jest ładowanie, rozłącza bez komunikatu i jestem poirytowany że nie mogę obejrzeć Kewina samego w domu. Na Miboxie i telefonie z androidem jest ta sama sytuacja, przez przeglądarke internetową działa normalnie. Przyznam iż nie mam zielonego pojęcia jak to działa, ale jakby ktoś spróbował mi pomóc bede niezmiernie wdzięczny. Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(24-12-2019, 08:25 PM)Damnian89 napisał(a): jestem poirytowany że nie mogę obejrzeć Kewina samego w domu. 

I tak byś nie mógł, nie ma aktualnie w weeb transmisji "na żywo" kanału Polsat [Obrazek: k045.gif]

Damnian89 napisał(a): Przyznam iż nie mam zielonego pojęcia jak to działa

Raczej "niewielu" ma "pojęcie", jedno jest wiadome, działa mega "loteryjnie" [Obrazek: s025.gif]

Zapodaj sobie porządną listę m3u, zamiast się tak "męczyć" [Obrazek: a030.gif]
Odpowiedz
#3
Yyy.. Mam premium i aktualnie jest 112 kanałów online, z tym że tak jak mówie na kodim nie działa. Szerze to coś tam kiedyś czytałem o tych listach ale musze sobie przypomnieć co to jest. A najważniejsze skąd wziąć aktualna i porządną.
Odpowiedz
#4
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Polecana lista 3e na miesiąc wszystkie kanały PL
Odpowiedz
#5
@ScatMan91 I tam poprostu przelew zrobić? Jak to działa bo nie kumam. Pisze żebym utworzył link z płatnością ale nie wiem o co chodzi.
Odpowiedz
#6
Czytaj temat strony "lista m3u". Wszystko opisane szczegółowo.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości