Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV czy CCCAM
#1
Star 
Witam. Zamówiłem tv box Magicsee N5 s905x3 na gearbest jednak do tej pory mi go nie wysłali ponieważ nie mają go póki co na stanie. Zaproponowali mi zwrot pieniędzy lub oczekiwanie aż będą mieli produkt na stanie. Między czasie poczytałem o CCCAM. Jak myślicie, co się lepiej sprawdzi, talerz mam, musiałbym kupić dekoder, pewnie coś koło 400 by kosztował,jednakze jak z jakością i ilością programów? Kanały na Aliexpress na rok są bardzo tanie w potężnej ilości. Aktualnie wykupiłem listę iptv i puszczam przez hdmi z komputera na tv, jednak nie ma takiej płynności jak przy odbiorze z np. dekodera cyfrowego Polsatu. Ktoś się wypowie co lepiej wybrać, jak z tymi CCCAmi jest bo chyba nie jest to bardzo popularne (dlaczego) itp. Będę bardzo wdzięczny gdyby ktoś zaznajomil mnie z tym tematem, co lepiej wziąć iptv czy właśnie cccam itp.
Pozdrawiam serdecznie
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Cccam jest tańszy i stabilniejszy oraz nielegalny bardziej niz iptv.
Mam android box z tunerem satelitarnym (mecool k7) i dziala fajnie. Mam nadzieję ze będzie na niego coreelec z obsluga tunera bo na chwile obecna nie ma. Wtedy bedzie mozna streamowac z tunera na kazde urzadzenie z Kodi w domu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości