Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
H96 MAX Problem
#1
Znajomy zakupił urządzenie H96 MAX i próbowałem zainstalować wtyczkę Fanfilm i nie da się tego zrobić. Wyskakuje komunikat: instalacja niezależnego dodatku nie powiodła się. Czy ktoś posiada takiego tv boxa i go opanował ? Proszę o pomoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
A z jakiego repozytorium próbował zainstalować. Jakie ma kodi? Niech odinstaluje to co chińczyk wrzucił i zainstaluje normalne.
W repozytorium FanFilm są wszystkie zależne dodatki.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Jaki zależny dodatek się nie chce zainstalować?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
(30-12-2019, 06:19 PM)tombo napisał(a): urządzenie H96 MAX
komunikat: instalacja niezależnego dodatku nie powiodła się.

Uruchamiamy urządzenie => Settings => Ustawienia urządzenia => Bezpieczeństwo i ograniczenia => Nieznane źródła => zaznaczamy wszystko => wychodzimy z ustawień, wracamy do ekranu głównego urządzenia

Kodi, tak jak pisał @Tomek, "fabrycznie" zainstalowane Kodi od chińczyka wywalamy, instalujemy oryginalne Kodi prosto ze sklepu Google, lub ze strony...

Po zainstalowaniu oryginalnego Kodi => System => Ustawienia => System => Dodatki => Nieznane źródła => zezwalamy => białą kropeczkę przesuwamy w prawo naciskając klawisz OK => wychodzimy z ustawień

Instalujemy FanFilm ponownie z poprawnego repozytorium => poradnik mamy na stronie głównej => musi działać, skoro działa idealnie [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#5
Zaraz będę próbował waszych rad. Kodi jest fabryczne 18.1. Masę gratów od chińczyka. Jak je usunąć ??
Odpowiedz
#6
(30-12-2019, 07:48 PM)tombo napisał(a): Jak je usunąć ??

Ustawienia => Aplikacje każda z osobna => Odinstaluj
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Odinstalowałem Kodi fabryczne, usunąłem kilka aplikacji fabrycznych. Zainstalowałem Kodi 18.5. Próba instalacji wtyczki Fanfilm wg poradnika z forum i podczas instalacji z repo wyskakuje komunikat "nieudane instalowanie zależnego dodatku". Dziennik zdarzeń podaje: Fanfilm, PTW Module, requests - nieudane instalowanie zależnego dodatku oraz urllib3 - nieudana instalacja. Co dalej ?
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
Podejrzewam że masz jeszcze jakieś dziwne repozytorium zainstalowane które podbija sztucznie numerację wtyczek. I niby pokazuje że dana wtyczka (urlib) ma wyższy numer a w rzeczywistości jej w ogóle nie ma. I kodi świruje. Jakie masz repozytoria poza repo fanfilm.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
(30-12-2019, 06:19 PM)tombo napisał(a): Znajomy zakupił urządzenie H96 MAX i próbowałem zainstalować wtyczkę Fanfilm i nie da się tego zrobić. Wyskakuje komunikat: instalacja niezależnego dodatku nie powiodła się. Czy ktoś posiada takiego tv boxa i go opanował ? Proszę o pomoc.
Jeżeli to jest box z wgranymi niespodziankami od myfriendów. To zacząłbym od instalacji jakiegoś czystego roma albo CE.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości