Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube - generowanie własnego klucza API
#31
kontynuując wątek, mam problem. po wpisaniu kluczy 
w ustawieniach http server: 
Nasłuchuj na IP: wpisuje Ip systemu ?
port mam ustawiony na 50152
po przelogowaniu Yt wyskakuje mi KOMUNIKAT :
SECRET klienta jest niepoprawny sprawdź ustawienia API

macie może jakiś pomysł co robie zle?
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
samej wtyczki yt nie mogę bo wyskakuje mi komunikat ze jest w repozytorium fan film i innych i nie mogę tego zrobić
Odpowiedz
#33
Widocznie źle skonfigurowałeś albo podałeś złe klucze API
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#34
Nie oficjalna wersja z poprawkami to ta z najwyższym numerem :
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
lub repo dla testerów:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Ps. Wersja 6.8.2 jest już w oficjalnym repo Kodi, więc przerobiłem trochę ten post dla potomnych. By być na bieżąco, kiedy youtube zacznie znowu mieszać.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#35
Wszystkie klucze założyłem na smartfonie i wstawiłem do YT w kodi zainstalowanym na tv Philips z androidem. Uzyskałem oczekiwany efekt! Dziękuję autorowi poradnika.
Odpowiedz
#36
Czy ten klucz ktory wygenerowalem do KODI na kompie bede mogl uzyc na tv phillips z androidem? i drugie pytanie czy ten google cloud ktory jest potrzebny do stworzenia Client Api jest darmowe ?
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
(25-05-2020, 08:46 AM)krzysiu napisał(a): Czy ten klucz ktory wygenerowalem do KODI na kompie bede mogl uzyc na tv phillips z androidem? i drugie pytanie czy ten google cloud ktory jest potrzebny do stworzenia Client Api jest darmowe ?
Witaj tak i tak. Ja nawet nic nie przepisuję. Kopiuję katalog \\COREELEC\Userdata\addon_data\plugin.video.youtube z działającego już sprzętu na nowy i youtube po restarcie działa od strzału.Oczywiście pierw musisz zainstalować youtube na nowym sprzęcie Kodi. Tak wiem jestem leniwy Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#38
Witam ! Jestem nowicjuszem w tym kodi i logowaniem do YT identyfikator klienta OAuth mam pytanie co do wyboru typu aplikacji - mam wybrać " Inne" a u mnie nie ma " inne " jest dodatkowo _ +TV i urządzenia z ograniczoną możliwością wpisywania_ + Aplikacja komputerowa + Universal Windows Platform = co ja mam zaznaczyć ? i wcześniej skopiowane klucze gdzie i jak ja mam je wkleić ?
Odpowiedz
#39
Ehh znowu pozmieniali.
@aligatoor87 wybierz "Aplikacja komputerowa", a gdzie wkleić klucze to masz w dalszej części poradnika.
Odpowiedz
#40
Super poradnik, wreszcie działa jak należy. Nie było żadnych w/w problemów. Czy w tej wtyczce działa "łapka w górę"? U mnie błąd za każdym razem. Przejrzę jeszcze logi. Dziękuję za świetny poradnik.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości