Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wyrzucić kodi z akrualizacji google play.
#11
Z repozytorium mbebe?
Na kodi 18.5 prawidłowo oznacza. Musisz mieć jakiś błąd w profilu - co się często zdarza na androidzie przy aktualizacji - plik bazy danych zwierający bibliotekę, w tym status oglądanych jest nieprawidłowo importowany, albo skórkę która ma błąd. Z jakiej skórki korzystasz?
Na czystym kodi + netflix + fanfilm + repo mbebe + tvp - wszystko działa prawidłowo:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Specjalnie wziąłem serial którego nie oglądałem wcześniej i wybrałem jeden odcinek w środku.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Co to mbebe?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#13
Repozytorium mbebe z wtyczkami. Zacznij może od podstaw - coś mi się wydaje że masz starą jakąś wersję wtyczki...
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
W repo mbebe jest wersja 2.2.3
Na kodi 18 korzystaj albo z oficjalnej skórki, albo np. aura lub arctic-zephyr 2
Niektóre stare skórki mogą mieć problem z obsługą podstawowych funkcjonalności kodi.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
(12-01-2020, 09:16 AM)carolef napisał(a): Co to mbebe?

Kultowa postać, prawdziwy guru w dziedzinie wtyczek, twórca wielu wspaniałych materiałów, dużo by pisać, będzie miał swój pomnik...Ty nie tylko z wersją Kodi zatrzymałeś się w "epoce kamienia łupanego ", czy tylko tak sobie jaja robisz z czytających [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#15
Jaja? Ja się nie znam na tym. Zależy mi tylko na tych ptaszkach po obejrzeniu odcinka. Cała reszta mi zbędna.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#16
(12-01-2020, 11:22 AM)carolef napisał(a): Zależy mi tylko na tych ptaszkach po obejrzeniu odcinka. Cała reszta mi zbędna.

Okay, rozumiem, i być może jest w tym jakiś sens [Obrazek: e020.gif]

Nie mam więcej pytań, przyjąłem do wiadomości [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Zainstalowałem na próbę najnowszą wersję i dodatek tvp przez mebe i odcinki się nie uruchamiają.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#18
Tak z ciekawości - na jakimś sprzęcie to oglądasz?
Odpowiedz
#19
Odpowiedz
#20
(12-01-2020, 12:52 PM)adrt8v napisał(a): Tak z ciekawości - na jakimś sprzęcie to oglądasz?

Xiaomi redmi note 8 pro. 
Zrobiłem jak w poradniku i to samo. Przykładowo próbuję uruchomić 2169 odcinek serialu Barwy Szczęścia i nie uruchamia się.

Coś chyba jest nie tak w vod tvp bo te odcinki ani na komputerze ani na telewizorze nie działają.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości