Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak pobrać film
#31
Takze podejrzewam ze moze i pobiera ale jakos wirtualnie to zapisuje bo nie mam na karcie sd fizycznie  pliku np kobietymafi.mpeg4 o pojemnosci 2.2gb

Może zatem ktoś podpowie gdzie to ustawienie o którym Tomek wspomina?

PsTomek a jakiego systemu używasz,do kodi
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Coreelec i linux
Na Androidzie dość mocno się zna @Łonogrzmot
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#33
Ok czekamy zatem na pomoc innych kolegów gdyż nie nalezy się poddawać

A rozwiązanie problemu bedzie rownież wskazówką "dla potomnych"
Odpowiedz
#34
Co prawda też nie używam androida ale jak już zauważył Tomek:
Cytat:2020-01-28 09:06:02.798 T:1266 ERROR: Create - Error creating /storage/E0AA-07E2/Kobiety mafii 2 (2019)

Wygląda to tak jakby kodi nie miało prawa do zapisu na karcie sd.
Idąc tym tropem przy użyciu googli można się natknąć na: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Nie wiem czy to nadal aktualne ale sprawdzić możesz.
Ścieżkę zapisu ustaw na: /storage/E0AA-07E2/Android/data/org.xbmc.kodi/
Jeśli te foldery się nie utworzą to zrób to ręcznie i spróbuj ponownie ściągnąć.
Odpowiedz
#35
DenDy jestes wielki! Sprawdze i dam znac ale wydaje mi sie żw bedzie sukces i zacznie hulac-)
Odpowiedz
#36
Tak jeszcze się zastanawiam - bo twój problem wynika z tego wątku: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Czy nie łatwiej by było na kodi w telefonie odpalić DLNA - ustawienia -usługi UPnP/DLNA i tu ustawić na zasadzie:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

to samo analogicznie zrobić na boxie

Na tv potem z opcji wybierać Odtwórz używając - powinien się tam na liście pojawić twój box - kiedyś mi to działało u dzieciaków w połączeniu z Kodi + vlc
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Pojdzie? Bo nie chce kumulować zakupu kolejnego urzadzenia tj boxa do ogladania dwoch filmow miesiecznie
Odpowiedz
#38
Na tym starym boxie szukałbym albo starego kodi (każde ma dlna) albo jakiegokolwiek playera dlna
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#39
Stare kodi nie obsluży fanfilm czy innych

Do tego sposobu,co dales,wyzej potrzebne sa jakies kable dodatkowe?
Odpowiedz
#40
To nie rozumiem. Chcesz ogarnąć Fanfilm na boxie na którym masz jakiegoś starego Androida na którego nie możesz wgrać kodi?
Rozwiązaniem jest więc jedynie zakup nowego boxa.
A jeśli nie chcesz - to spróbuj przez dlna - na telefonie znajdujesz film, i na jego źródle klikasz odtwórz za pomocą - powinno zadziałać. Boxa musisz mieć tylko w tej samej sieci co telefon.
Owszem nie zadziała to na Netflixa i wiele źródeł - ale z FanFilmem powinno działać. Mi się udaje w ten sposób puszczać muzykę z komputera (kodi) na radio w kuchni (dlna). W sumie to nawet nie z komputera, bo muzę mam na dysku podłączonym do maliny, który jest po prostu źródłem - ale obsługuję je przez komputer. Z filmami też mi się to kiedyś udało - teraz nie sprawdzę, ale wieczorem ogarnę
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości