Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wymuszenie maksymalnych rozdzielczości w NC+ GO HBO GO i NETFLIX
#1
Witam,
Czy istnieje sposób aby ustawić w Kodi 18.5 Laila aby zawsze przy wyborze programu w NC+ GO czy filmu w HBO GO czy NETFLIX odtwarzał w maksymalnej rozdzielczością np full HD. Posiadam MI BOX S.
Jeżeli już ten problem był poruszany to przepraszam, ale nie znalazłem rozwiązanie, a zaznaczenie rozdzielczości maksymalnej 1920x1080p na białej liście nie rozwiązuje tematu.
Dodatkowo w Kodi w kodeku NC+ GO wyświetlany jest najniższa rozdzielczość SD a rozdzielczości HD brak, mimo że w NC+ GO poza Kodi rozdzielczość jest HD.
Próbuje znaleźć to rozwiązanie bo zależy mi na sterowaniu pilotem do MI BOX a nie myszką.
Z góry dziękuję za pomoc.
Grzegorz

Edit:
Udało się to w samym kodi poprzez wymuszenie maksymalnej rozdzielczości w dodatku InputStream Adaptive oraz w ustawieniach kodi system-ustawienia-wyświetlacz. Zadziałało na HBO GO i NC+ GO. Na NETFLIX cały czas maksymalna rozdzielczość to 960x540.

Edit
NETFLIX wystarczyło wpisać cały 111 cyfrowy ESN w ustawieniu expert wtyczki 0.16.4.

Wszystko już działa w full HD.
Aby domyślnie była największa rozdzielczość należy w InputStream Adaptive wybrać Stream selection jako Auto a nie manual.
Odpowiedz
REKLAMA:





Wiadomości w tym wątku
Wymuszenie maksymalnych rozdzielczości w NC+ GO HBO GO i NETFLIX - przez coolbooy - 03-02-2020, 07:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości