Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
telewizja polska na zywo za granica
#1
przebywam w NY, chciałbym oglądać na żywo telewizję z Polski, łącznie z wiadomościami. Mam jailbroken Fire Stick 4K i zainstalowane Kodi 18.5 i vpn. Czy SD-XBMC  jest aktualne? Próbowałem zainstalować (ściągając raz przez Fusion, raz przez Git), robię krok po kroku według instrukcji : www. kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-sd-xbmc-polska-telewizja-do-kodi-17-poradnik.  Za każdym razem instalacja jest odrzucana. Może ta instrukcja jest już nieaktualna (17 !), może jest coś innego, co pracuje.  A może po prostu nie wiem co robię (przyznaję, jestem dosyć oblatanym użytkownikiem, ale podkreślam nie jestem IT guru)...
Potrzebuję dokładną instrukcję co i jak założyć, aby to uruchomić. 
Przy okazji: zainstalowane Kodi jest w wersji angielskiej.
Sugestie mile widziane...
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(19-02-2020, 09:35 PM)radan napisał(a): Przy okazji: zainstalowane Kodi jest w wersji angielskiej.

Przy najbliższej okazji, trzeba to zmienić w ustawieniach Kodi => System => Interface => Regional => Language => z alfabetycznej listy wybieramy Polish => zatwierdzamy wybór OK => po kilkunastu sekundach nastąpi zmiana języka [Obrazek: r010.gif]


radan napisał(a):oglądać na żywo telewizję z Polski, łącznie z wiadomościami

Jeżeli ma być za free, możesz spróbować WP Pilot, na stronie głównej kodiwpigulce masz poradnik...

Ale zdecydowanie lepiej wybrać opcję z porządną listą m3u, gdzie masz nawet wybór dedykowanego serwera na USA, wszystkie polskie kanały w doskonałej jakości, koszt 3€ miesięcznie, istna bajka [Obrazek: k045.gif]


radan napisał(a):wtyczke-sd-xbmc-polska-telewizja-do-kodi

Zdecydowanie sobie odpuść [Obrazek: s025.gif]
Odpowiedz
#3
(19-02-2020, 09:35 PM)radan napisał(a): przebywam w NY, chciałbym oglądać na żywo telewizję z Polski, łącznie z wiadomościami. Mam jailbroken Fire Stick 4K i zainstalowane Kodi 18.5 i vpn. Czy SD-XBMC  jest aktualne? Próbowałem zainstalować (ściągając raz przez Fusion, raz przez Git), robię krok po kroku według instrukcji : www. kodiwpigulce.pl/jak-zainstalowac-wtyczke-sd-xbmc-polska-telewizja-do-kodi-17-poradnik.  Za każdym razem instalacja jest odrzucana. Może ta instrukcja jest już nieaktualna (17 !), może jest coś innego, co pracuje.  A może po prostu nie wiem co robię (przyznaję, jestem dosyć oblatanym użytkownikiem, ale podkreślam nie jestem IT guru)...
Potrzebuję dokładną instrukcję co i jak założyć, aby to uruchomić. 
Przy okazji: zainstalowane Kodi jest w wersji angielskiej.
Sugestie mile widziane...

(20-02-2020, 07:47 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(19-02-2020, 09:35 PM)radan napisał(a): Przy okazji: zainstalowane Kodi jest w wersji angielskiej.

Przy najbliższej okazji, trzeba to zmienić w ustawieniach Kodi => System => Interface => Regional => Language => z alfabetycznej listy wybieramy Polish => zatwierdzamy wybór OK => po kilkunastu sekundach nastąpi zmiana języka [Obrazek: r010.gif]
Nie  mam pojecia gdzie pisac moje odpowiedzi, ta strona jest niezbyt przejrzyscie zbudowana -moze znajdziesz i przeczytasz. Zdecydowanie bardziej odpowiada mi wersja angielska, mieszkam poza Polska od czterdziestu lat, uczylem sie obslugiwac komputer po angielsku.

radan napisał(a):oglądać na żywo telewizję z Polski, łącznie z wiadomościami

Jeżeli ma być za free, możesz spróbować WP Pilot, na stronie głównej kodiwpigulce masz poradnik...
WP Pilot znam, ale szukam czegos innego

Ale zdecydowanie lepiej wybrać opcję z porządną listą m3u, gdzie masz nawet wybór dedykowanego serwera na USA, wszystkie polskie kanały w doskonałej jakości, koszt 3€ miesięcznie, istna bajka [Obrazek: k045.gif]
Zaraz poszukam (o ile potrafie; naprawde jestem zielony w tych sprawach...)
Dziekuje.


radan napisał(a):wtyczke-sd-xbmc-polska-telewizja-do-kodi

Zdecydowanie sobie odpuść [Obrazek: s025.gif]
Odpowiedz
#4
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości