Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Polska telewizja i pytania amatora
#1
Witam wszystkich. Na wstępnie chciałem powiedzieć, że dopiero zaczynam swoją przygodę z Kodi na Mi Box S. I być może jeszcze nie wszystko dobrze rozumiem. A już na pewno wielu rzeczy nie wiem. Stąd moje pytania.
Czy jest możliwość oglądania polskiej telewizji bezpłatnie przez internet za pomocą kodi? Oczywiście chodzi mi o więcej kanałów niż to co jest dostępne np. W telewizji cyfrowej. Widziałem, że są jakieś wtyczki gdzie jest np. TVN Turbo, lecz oglądać można tylko z 16 sekund i później kiedy komunikat, że jest za dużo osób.
Drugie pytanie to po co są takie możliwości jak cyfrowy Polsat dajmy na to jeżeli trzeba i tak mieć konto, żeby to oglądać?
Albo po co oglądać Netflixa przez Kodi skoro jest do tego dedykowana aplikacja na mi boxa?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(22-02-2020, 08:36 PM)Panicz napisał(a): Witam wszystkich. Na wstępnie chciałem powiedzieć, że dopiero zaczynam swoją przygodę z Kodi na Mi Box S. I być może jeszcze nie wszystko dobrze rozumiem. A już na pewno wielu rzeczy nie wiem. Stąd moje pytania.
Czy jest możliwość oglądania polskiej telewizji bezpłatnie przez internet za pomocą kodi? Oczywiście chodzi mi o więcej kanałów niż to co jest dostępne np. W telewizji cyfrowej. Widziałem, że są jakieś wtyczki gdzie jest np. TVN Turbo, lecz oglądać można tylko z 16 sekund i później kiedy komunikat, że jest za dużo osób.
Drugie pytanie to po co są takie możliwości jak cyfrowy Polsat dajmy na to jeżeli trzeba i tak mieć konto, żeby to oglądać?
Albo po co oglądać Netflixa przez Kodi skoro jest do tego dedykowana aplikacja na mi boxa?

Poczytaj to co było napisane o nagrywaniu IPTV Recorder.
Sam mam mi box s.
Przeczytaj też post na temat Tojelako Client - darmowa telewizja z całego świata w tym PL obecnie najlepsze darmowe źródło 10340 programów z całego świata za free.

Wystarczy że sprawdzisz posty z dnia dzisiejszego {kliknij Pokaż dzisiejsze posty) a już nie zaśniesz w dniu dzisiejszym.

Oczywiście nie potrwa to zbyt długo więc dopóki jest talkie eldorado to warto korzystać
A potem zostanie ci jakieś płatne IPTV np. najtańsze obecnie teleevidenie 3Euro za miesiąc za kanały PL ale na razie nie można się zapisać bo nie ma rejestracji.
Odpowiedz
#3
No już czytam. Tylko powiem Ci, że nie zasnę chyba z tego powodu. Że ja nawet nie wiem jak to włączyć. I nie mam pojęcia czy dobrze to zainstalowałem. Czy byłbyś tak uprzejmy powiedzieć mi jak to zrobić krok po kroku od początku?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości