Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skórka Titan na Androida 4.2 oraz Androida 4.4
#1
W niektórych TV box-ach i telewizorach jest zainstalowany tylko Android w wersji 4.2 lub 4.4  Sprzęt taki jeszcze nadaje się do użytku, ponieważ na Kodi 17 działa jeszcze bardzo dużo dodatków/wtyczek.

Kodi 17  formalnie wymaga do instalacji Androida minimum 5.0 , ale istnieją też możliwości zainstalowania Kodi 17 na niższych wersjach Androida wystarczy zainstalować zmodyfikowaną wersję Kodi 17, która działa na systemach Androida 4.4, są ta aplikacje WBMC 17 i MyGica Media Center. Natomiast na Androidzie 4.2 działają aplikacje CEMC i SPMC.   Info:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Na wersje Kodi 16, 17 oraz WBMC, CEMC, SPMC, MyGica Media Center, polecam znakomitą skórkę Titan, bardzo ułatwia obsługę i ma super wygląd.

Instalacja skórki Titan na 16 Jarvis lub 17 Krypton z repozytorium marcelveldt:
Wybierz w dodatkach, Zainstaluj z repozytorium ► repozytorium  repository.marcelveldt ► Wygląd i styl ► Skórka ► Zainstaluj  w WBMC, CEMC, SPMC, MyGica Media Center lub Kodi, wybierz potrzebną wersję ► 16 Jarvis, ► 17 Krypton

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Drugi sposób instalacji skórki Titan na Kodi 16 Jarvis lub Kodi 17 Krypton z oficjalnego repozytorium Kodi
Instrukcja instalacji:
1. W Kodi przejdź do Ustawienia ► Wygląd ► Skórka
2. Naciśnij przycisk „Uzyskaj więcej”
3. Wybierz „Titan” i kliknij zainstaluj
4. Instalacja jest zakończona, klikając OK zatwierdzamy wybór skóry 

WSKAZÓWKA: Skórkę można bardzo łatwo dostosować. Przejdź do ustawień Kodi ► Ustawienia skóry
Zaznaczam że, ustawienia i konfiguracja skórek Titan jest identyczna dla wszystkich wersji WBMC, CEMC, SPMC, MyGica Media Center, Kodi,  w tym, 16 Jarvis,  17 Krypton, 18 Leia. Oczywiście trzeba instalować skórkę dla danej wersji.


Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Titan jest obecnie moją ulubioną skórką Kodi. Zaskarbił sobie moje serce wygodą obsługi i dostarczaniem dużej ilości informacji w przejrzysty sposób. Do tego skórka Titan ma bardzo dużo możliwości konfiguracji w zależności od indywidualnych upodobań. Poniżej jedno z takich ustawień:

"Jak skonfigurować skórkę Titan aby Kodi 17 wyglądało podobnie do Netfliksa. Instrukcja krok po kroku jak to zrobić.

Poradnik:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Skórka to Titan z oficjalnego repo Kodi.
Kolory motywu to: Red Passion
Układ kafelek ekranu głównego to: Kompozycja menu w stylu Netflixa 2.
Wtyczka użyta do widgetów/gadżetów w ekranie głównym to: Covenant.

Wtyczkę można wybrać dowolną, która najbardziej pasuje do Twoich potrzeb i jest aktualna (działająca)."

Instrukcja jest dla Kodi 17, ale działa też na Kodi 16 oraz Kodi 18. Z tym, że w Kodi 18 nie ma skórki Titan w oficjalnym repo Kodi, można użyć wersji zmodowanej, polecam Titan Vanilla (działa bardzo stabilnie):

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Link do instrukcji poradnika jak skonfigurować skórkę Titan tak aby wyglądem przypominał serwis Netflix, zamieściłem dla poszerzenia informacji o skórce Titan tj. możliwościach dostosowywania wyglądu. Może komuś dopasuje ta konfiguracja. Tak więc, jest duży wybór ustawień w skórce Titan. Ustawienie z linku jest gwoli uzupełnienia informacji. Ja dla siebie wybrałem w Titan, Pionowe menu w stylu skóry Confluence.

Szersze info o możliwościach indywidualnej konfiguracji skórek Titan, tutaj (opis konfiguracji skórki jest dla wersji 18, ale pasuje i działa też na wersjach 16 oraz 17):

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości