Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi HDMI - mrugajacy ekran
#1
Hej,

mam dosyc spory problem od ostaniej aktualizacji KODI do najnowszej wersji 18 czy tez 19 (wcześniej miałem 16). Mam podłączone Qnap do TV przez HDMI. Detale jak poniżej - jak i wersje oprogramowania.

Po przejsciu na nowszą wersje KODI, jest dosyć irytujacy przypadek, co ok 3 sekundy ekran po prostu mryga...co nie muszę mówić jest mega uciązliwe, czy wrecz unimożlilwia oglądanie, np. filmu. Nie ma znaczenia dynamika filmu itp - bo na zdjeciach jest to samo.

Czy moge prosić o pomoc, jakie ustawienia powinien zmienić, aby pozbyć się tego problemu?

Qnap TS-453A
Oprog: 4.4.1.1216
Hybrid Desk 4.0.7  (1920 x 1080 (60) , Overscam - wylaczony
Kodi: 18.5 Leia / 18.6 Leia (light) / 19.0.200 Matrix
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
pewnie kabel hdmi, ktoś jak to w tanich kablach pewie puscił wszystkie masy jednym przewodem
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#3
Kabel jest bardzo dobrej jakości
Odpowiedz
#4
możliwe,ale od tego bym zaczoł, potem wyłączenie cec hdmi, różne cyrki widiałem to mi wyglada na zmasowanie wszystkiego razem, masa z układu hdmi nie zawsze jest w tym samym obwodze co masa zasilania, a jak ktoś połączył to w kablu zarem to wychodza takie babule
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#5
Jakby tak było, to by zawsze mrygalo, a nie tylko na kodi..
Odpowiedz
#6
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości