Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka do IPLI - pytanie o m-TVGuide
#5
Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem wcześniej o co mi chodzi. Wiem, że nie ma w tej chwili dedykowanej, dobrze działającej wtyczki do IPLI. Wiem też, że wtyczka m-TVGuide obsługuje IPLĘ (nie wiem w jakim zakresie, bo bez EPG nie chce mi się ta wtyczka odpalić).

Niestety (pewnie tylko dla mnie) wtyczka m-TVGuide to kombajn z wieloma opcjami i IPLA jest tam tylko dodatkiem.

Mi chodzi o to, że fajnie byłoby móc wyłączyć w tej wtyczce obsługę telewizji, EPG i innych rzeczy a włączyć sobie np. tylko obsługę IPLI.

Czyli coś w stylu:
Odpalam wtyczkę m-TVGuide >> Klikam przycisk "IPLA" >> Odpala mi się menu z wyborem filmów i seriali

Nie mam pojęcia czy tak się w ogóle da, więc jakby co, to niech nikt nie myśli, że "o przyszedł i mu tu wtyczki chce żeby przerabiać".

Ja tylko podpowiadam możliwą funkcjonalność, ale że się nie znam na programowaniu, to nie mam pojęcia czy wymyślona przeze mnie funkcjonalność ma sens i da się to zaimplementować.

Co do reklam, to tak jak pisałem. Nie znam się na tym i nie wiem, czy w ogóle da się odpalić filmy i seriale z IPLI w KODI a co dopiero bez reklam Wink

Pozdrawiam.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Wtyczka do IPLI - pytanie o m-TVGuide - przez kokosz887 - 14-04-2020, 02:07 PM
RE: Wtyczka do IPLI - pytanie o m-TVGuide - przez jon1022 - 14-04-2020, 02:26 PM
RE: Wtyczka do IPLI - pytanie o m-TVGuide - przez kokosz887 - 14-04-2020, 03:28 PM
RE: Wtyczka do IPLI - pytanie o m-TVGuide - przez mjw - 14-04-2020, 03:39 PM
RE: Wtyczka do IPLI - pytanie o m-TVGuide - przez jachu76 - 14-04-2020, 05:01 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości