Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
IPTV Recorder
#1
Witam,

mam problem z instalacją na swoim komputerze dodatku IPTV Recorder. Instalowałem go wcześniej na telefonie, tablecie, i innym komputerze. Co prawda dodatek się zainstalował ale był nie przydatny gdyż nie chciał nagrywać. Chciałem więc sprawdzić na swoim komputerze i tu się z nim trochę pobawić i spróbować go włączyć. PC jest świeżo po formacie, aplikacja jest zainstalowana, lecz na samym początku miałem problem z zmianą języka na polski. Jak już się to udało, skonfigurowałem PVR Client i chciałem zainstalować kolejny dodatek wyskoczył komunikat "Nieudana instalacja" Spróbowałem z inną wtyczką "Fan Film"  z takim samym efektem.. Próbowałem każdą Zależność oddzielnie instalować to z pliku ZIP albo automatycznie i zatrzymałem się na Requests. Tego nie mogłem ani automatycznie ani manualnie zainstalować. Ktoś wie może co z tym zrobić Big Grin?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Musisz pokazać nam logi błędów bo jeśli żadna wtyczka nie chce się instalować to coś musi być nie tak. Może firewall blokuje dostęp do internetu?
I do nagrywania na PC możesz użyć tego co @Jaca podrzucił: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
bez problemu Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Dostępu do internetu raczej nie blokuje. Telewizja normalnie funkcjonuje po włączeniu Simple Client. Ten link do podesłałeś również nie mogę zainstalować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

O takie logi chodzi ?
Odpowiedz
#4
O takie chodzi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Z chęcią bym wstawił te logi, jednak podczas instalacji tego dodatku do logów również wyskakuje błąd..
Odpowiedz
#6
Na czym ty to instalujesz?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Windows 10
Odpowiedz
#8
jak 64/bit i kodi 18.6 to ten addon działa By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować., chyba że nasz 32/bit ?
Odpowiedz
#9
A kodi masz ze sklepu czy pobrałeś z kodi.tv?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
system 64, kodi pobrałem ze strony.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości