Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak wczytanych Kanałów
#1
Video 
Witam prosze o pomoc zainstalowałem Kodi 18.6 pobrałem polishteam chery 2.0.8 i w zakładce telewizja mam brak wczytanych kanałów co zrobić by telewizja zaczęła działać .
prosze o pomoc
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wgrać listę m3u i epg.
Odpowiedz
#3
dobrze a masz może liste m3u i epg z dostepnymi kanałami ? jeżeli możesz pomóc
Odpowiedz
#4
Odpowiedz
#5
sory prosze o pomoc bo nie wiem jak ma to zrobić co mam wpisać w ADres URL listy odtwarzania M3U
nastepnie co w Adres URL XMLTV
bazowy adres URLz logami kanałów
Odpowiedz
#6
Tutaj masz opis :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Oczywiście tą "internetowa tv" zastępujesz swoją wybraną listą,czyli np. plusx.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
teraz mam problem taki że z polishtem chery 2.0.9 znikeła ikona telewizji przepraszam że Ciągle pytam ale nie ogarniam tego
Odpowiedz
#8
Bo najlepiej to postawić wszystko samemu od czystego kodi. Raz, że się uczysz, wybierasz wtyczki potrzebne Tobie a nie jakieś śmieci. No i pp pewnym czasie to się staje fajną rozrywką Smile
No, a zniknęła bo najpewniej wyłączyłeś klienta telewizji będąc w ustawieniach albo podałeś złe dane do działania jej. Pamiętaj po wprowadzeniu danych list itp wejść w ustawienia telewizji w ustawieniach kodi i wyczyść dane.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#9
nie pomogło to nie pojawiła sie ikona telewizji
Odpowiedz
#10
(15-04-2020, 07:09 PM)expooffice6 napisał(a): nie pomogło to nie pojawiła sie ikona telewizji

A co masz w dodatkach i klientach telewizji? Aktywne czy nie? Generalnie to telewizja znika jeśli klient jak Simple Client jest wyłączony lub jest włączony, ale nie ma listy do pobrania odpowiedniej, tj. wprowadzasz źle dane jakieś i nie ma na jakiej podstawie jej uruchomić.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości