Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[oddzielony] tb7.pl_błąd_Player
#11
(16-04-2020, 07:14 AM)Tomek napisał(a): Twój log jest spoko. Widzę błąd. Sprawdzę u siebie i coś się pomyśli...

Uff ? super, dzięki.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Nie potrafię u siebie wygenerować tego błędu.
Metody mam 2.
1 - fanfilm. Wchodzę. Zaczynam odtwarzać. Przerywam. Wchodzę do wtyczki tb7. Wchodzę w bibliotece jest film. Odtwarzam
2. Wchodzę w tb7 wyszukuje film. Odtwarzam. Wchodzę w bibliotekę. Film jest, odtwarzam.
Podejrzewam że w momencie w którym wchodzicie w bibliotekę jest ona pusta. Ona działa tylko przez kilka godzin od odtworzenia, czy wybrania filmu na stronie.

I tak, uff... W porównaniu z logiem poprzednika twój jest prawie tak idealny jak mój. Jeśli nie lepszy.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#13
No to u mnie jakaś lipa jest z tb7.

Wyszukuję film w fanfilm zaczynam odtwarzać i... nic się nie dzieje nie wyskakuje żaden błąd ale film się nie odtwarza, w bibliotece tb7 nic nie ma a z pakietu pobrało Sad

Wyszukuję film przez tb7 zaczynam odtwarzać wyskakuje błąd tb7 Player - nic się nie odtwarza, w bibliotece nie ma i z pakietu oczywiście też zabrało Sad.

Później jeszcze sprawdzę czy na windows będzie tak samo.
Odpowiedz
#14
Sprawdziłem na windows mam dokładnie tak samo Sad
wrzucam log z windowsa może akurat tutaj jakąś zależność zauważysz By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


P.S
Próbowałem odinstalować dodatek i zainstalować ponownie i też nic to nie zmieniło.
Pokusiłem się również o instalację xt7.pl i tu również wyskakuje błąd przy próbie wejścia w bibliotekę. Co prawda nie próbowałem wyszukiwać źródeł, ale to chyba nic nie zmieni skoro odrazu pojawia się ten błąd.
Odpowiedz
#15
A teraz? Smile
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
#16
Świeży log Tomek z tym, że fanfilm wyszedł a nie ma nic w bibliotece tb7 :
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
U mnie za to nie odpala filmów w avi. Próbowałem różnych linkow. Filmy z rozszerzeniem MKV chodza normalnie. Jest to na tyle uciążliwe ponieważ filmy MKV więcej ważą i zjadają więcej transferu. Czy mógłby ktoś sprawdzić czy avi u Was działa? Dzięki i pozdrawiam
Odpowiedz
#18
A czy ten sam link odtwarza Ci się w VLC? Bo u mnie nawet w VLC nie rusza.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości