Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak wyłączyć powiadomienie o aktualizacji.
#1
Cześć wszystkim.

Do tej pory nie miałem takiego problemu, ale ostatnio zaczęło mi się pojawiać przy uruchomieniu (z uśpienia) okienko z informacją, że jest dostępna nowa wersja COREELEC (9.2.2). Z racji tego, że zarówno 9.2.1. jak i 9.2.2 źle działają na moim android boxie (fanfilm gryzie się z TV), to używam wersji 9.2.

Niby powyłączałem aktualizacje (samego COREELEC, nie dodatków) i powiadomienia gdzie się dało ale to okienko i tak zawsze się włącza. Można to jakoś wyłączyć edycją któregoś pliku czy coś?



Moje drugie pytanie. Do tej pory jak włączałem COREELEC, to zawsze pokazywało mi menu główne (skórka confluence). Nieważne czy usypiałem COREELEC w trakcie oglądania filmu czy TV, jak go ponownie włączyłem, to był tylko ekran główny z menu i tyle.

Obecnie, mimo że nic nie zmieniałem, na 2 urządzeniach mam tak, że po włączeniu urządzenia zaczyna mi lecieć ten film, na którym wyłączyłem urządzenia (z TV podobna sprawa, tylko inny program leci).

Czy ktoś się orientuje o co może chodzić?


Poniżej logi:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pozdrawiam i proszę o pomoc Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
O co chodzi że fanfilm gryzie się z tv? To dwie niezależne sprawy...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Pisałem o tym w poniższym wątku:

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


To że się gryzą to takie moje określenie. Nie wiem co tam jest źle, ale faktem jest, że jak pooglądam TV, to bez restartu KODI nie pooglądam filmów i seriali z np. FanFilm. Z tego powodu póki co, muszę zostać przy wersji 9.2. Działa ona bardzo dobrze i nie mam z nią żadnych problemów a co ważne działa też archiwum we wtyczce TV.

Chciałbym tylko pozbyć sie tego okienka z informacją, że jest nowa wersja COREELEC Smile
Odpowiedz
#4
No więc trochę poszukałem w wolnej chwili i udało mi się wyłączyć te okienko aktualizacji. Musiałem edytować plik: configfiles\hosts.conf

Wystarczy dodać w nim 2 linijki:

127.0.0.1 update.coreelec.org
127.0.0.1 relkai.coreelec.org

Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości