Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odtwarzanie i edycja napisów.
#1
<p>Witajcie, Mam pytanie: czy w KODI da się zmienić płynnie pozycje napisów na ekranie? Ogólnie szukam odtwarzacza filmów do mającego juz swoje lata telewizora i zależy mi wyłącznie na tej funkcji. Żadnej innej. Nie chce strumieniowania, NETFLIKSÓW, YOUTUBÓW, HULA itd. Nie i już. Po prostu u rodziny pod miastem jest słabiutki internet, taki aby coś sprawdzić czy opłacić i tyle. A u siebie mam co chcę. Tak więc chodzi mi o odtwarzacz filmów aby podstawić go przy telewizorze, wetknąć pena i odpalić film. A jak komuś nie pasuję ustawienie napisów to lekko je podnieść , powiększyć czcionkę itp. I tyle. Nic więcej. Nie obchodzą mnie funkcje internetowe, połączenia przez radiówkę czy coś. Jeszcze raz powtórzę: TYLKO ODTWARZACZ FILMÓW. WYŁĄCZNIE. Pozostałe funkcje są zupełnie nieistotne. A że przy wielu&nbsp; odtwarzaczach jest wpisane KODI więc tu piszę. A, no i odtwarzanie h265/HEVC MUSI BYĆ. Sugestie tego typu urządzeń mile widziane. NAwet bez KODI, zwłaszcza, że KODI wydaje mi się nieintuicyjny. Pozdro
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
W Kodi możesz ustawić pozycje, rozmiar napisów bez problemu.
Odpowiedz
#3
Jest tylko pare pozycji. udołu obrazu, pod obrazem, na górze obrazu i nad obrazem. A mi chodzi o płynne ustawianie pozycji napisów. Na Asus-ie O!play tak można, z tym że on nie odtwarza HEVC/h265, poza tym zaczął mulić i chyba dożywa swoich dni. Nawet jeśli można to zrobić na KODI to jak to zrobić?
Odpowiedz
#4
Może więcej opcji konfiguracji napisów znajdziesz w VLC?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Ale mi chodzi o hardwarowy odtwarzaczyk do starszego TV....
Odpowiedz
#6
12) Ctrl + Up Key
Move subtitles up
13) Ctrl + Down Key
Move subtitles Down

A przy kalibracji ekranu tez to chyba można ustawic
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Dobra. Teraz tak: czy jak kupię hardwarowy odtwarzacz, no wiecie, takie pudełko do postawienia obok telewizora, na którym jest KODI to jak będę mógł to zrobić bez klawiatury? A może jest jaki HARDWAROWY odtwarzacz który ma te funkcje? A może trzeba dokupić klawiaturę?
Odpowiedz
#8
można bez klawiatury, zaletą kodi jest to ze można wszystko konfigurować jak sie chce, do każdego klawisza w pilocie możesz sobie co chcesz przypisac
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#9
taki mi przyszło do głowy: może źle podszedłem do tematu. Jak rozumiem KODI można doinstalować do oprogramowania, i pytanie czy np. ALLPLAYER tez mozna, bo od zawsze mam go i używam? Jesli tak to jaki odtwarzaczyk polecacie? Na Androidzie? Jest ALLPLAYER na Androida? Działa OK?
Odpowiedz
#10
allplayer ma wersję na androida tylko jest okrojona ,bo na pc ma więcej funkcji np. na pc posiada lektora który czyta napisy w filmach ,a na androidzie nie ma tej funkcji , bardzo mi na niej zależało, może jest jakiś player z lektorem ,albo inny sposób do czytania napisów w filmach będę wdzięczny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości