Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
widevine problem
#1
Witam, zainstalowałem kodi 18.6 na win10, przy próbie uruchomienia cda lub hbo go pojawia się informacja o konieczności aktualizacji widevine

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.  By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Przechodzę dalej, potwierdzam wyświetlane informacje, zaczyna coś się pobierać, ale to trwa dosłownie kilka sekund (ta sama operacja na raspberry pobierała ponad 1gb danych) i wywala błąd.

Zainstalowałem dodatek z tego opisu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
i po wybraniu opcji install InputStream Adaptive - dash with widevine  -film testowy wyświetla się bez problemu, ale w wymieninych wcześniej dodatkach problem występuje nadal.

Jak rozwiązać ten problem?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Sprawdź ten plik widevine: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Nie wiem czy dobrze robię?
Utworzyłem katalog cmd w kodi wrzuciłem tam plik widevine.dll, w konfiguracji input streamer wskazałem ścieżkę do pliku i dalej lipa, te same komunikaty się pojawiają Sad

Ktoś doradzi?

Edit:  Zauważyłem, że problem pojawia się przy pozycjach 1080, 720 i poniżej uruchamiają się.
Odpowiedz
#4
Jeżeli mówimy o win10 to ja mam ten plik w folderze home/cdm (utwórz w menedżerze plików źródło special:/home) i tam znajdziesz ten folder - on jest domyślny. Wrzucasz plik i restart Kodi. Jeśli nie działa to potrzeba logi.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Proszę log.

Przy próbie włączenia filmu 1080
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Tutaj 720
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Wrzuć też log po uruchomienia z HBO GO.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
hbo go

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Pomimo tych wszystkich zabiegów, system za każdym razem chce instalować widevine, nie widzi go w ogóle

EDIT: Zainstalowałem dla sprawdzenia na stacjonarnym kompie kodi 18.6 tylko z dodatkiem cda.pl.
Pobrał inputstreamer, videvine i pojawia się ten sam problem, już myślę czy to nie wida kodi lub dodatku cda?
Można pobrać gdzieś starszą wersję kodi?
Odpowiedz
#8
To wina InputStream Helper. Prawdopodobnie trzeba czekać na aktualizacje.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
(02-05-2020, 11:48 AM)13jerky napisał(a): Pomimo tych wszystkich zabiegów, system za każdym razem chce instalować widevine, nie widzi go w ogóle

Mam to samo na CoreELEC. Zainstalowałem PlayerPLmb i też chce przy każdym materiale instalować widevine.
Jak kliknę anuluj instalację to odtwarza normalnie.
Odpowiedz
#10
Na windowsie to nie pomaga bo usilnie chce pobrac ale inputstream helper wywala blad
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości