Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb
#9
(15-08-2020, 08:16 PM)skupi napisał(a):
(15-08-2020, 07:54 PM)wacekrnyna napisał(a):
(15-08-2020, 07:02 PM)skupi napisał(a): ostatnio zrobiłem zmiany, zaraz po wprowadzeniu 2.4.5 bo filmweb znowu coś namieszał, ale nie zmieniałem wersji, dalej jest 2.4.5, z tego powodu nie będzie chciała się zaktualizować wtyczka. Jednak prosiłem @mjw ,aby wgrał poprawioną wersję na repo. Więc jak coś przeinstaluj wtyczkę z repo i sprawdź czy działa, po przeinstalowaniu będziesz miał poprawkę.

Oba filmy sprawdziłem i wyszukuje bez problemu.
Niestety nie działa, może jeszcze nie jest wgrana poprawiona wersja Sad
Coś więcej powiedz, jaki film, prześlij logi, jak wyszukujesz, czy po nazwie katalogu, czy filmu?
Nie chodzi o wyszukiwanie filmu. Po aktualizacji nie mogę przeskanować folderu z filmami do biblioteki. Po wybraniu foldera z filmami i wybraniu dostawcy filmweb zaczyna się proces skanowania ,ale nic się nie skanuje. W dzienniku zdarzeń pisze przy każdym pliku NIEUDANE SKANOWANIE. Jeśli wybiorę innego dostawcę np. THE MOVIE DATABASE wszystko jest ok . Filmy się skanują. Filmweb przestał działać po aktualizacji/
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb - przez wacekrnyna - 15-08-2020, 08:30 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości