Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb
#24
Witam serdecznie,
także bym chciał zgłosić błąd.
osobiście tworzę pliki nfo do każdego filmu (kiedyś przy pomocy XBMC TOOLBOX) teraz przy pomocy TINY MEDIA MENAGER który potrafi kożystać z wtyczek zainstalowanych w KODI.
Mam pobrane najnowszą wtyczkę z repozytorium kodiwpigulce. i o ile bezpośrednio w KODI wtyczka działa to już w "TMM" nie.
Problem polega na tym że wyszukuje tytuły ale nie pobiera żadnych danych. 
Skontaktowałem się (zgłosiłem błąd) w społeczności TMM. i dostałem info że to wina wtyczki a dokładniej (cytuję):
"I am no expert in writing Kodi scrapers, but when querying the TMDB collection ID, there is a syntax error in the called function, which causes the scraper to crash.
I will try to mitigate this problem inside tmm, but if you know how to contact the author of this scraper, you could give him a hint, that there may be an error (which Kodi probably just suppresses)
The error I get internally is:

Invalid xml url: <url function="GetTMDBSetID" cache="tmdb--<results sorted="yes"><entity><title>Æon Flux</title><year>2005</year><url>https://www.filmweb.pl/film/%C3%86on+Flux-2005-119657</url>
da się to jakoś naprawić?
Pozdrawiam
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Problem z wtyczką pobierającą informacje z filmweb - przez yogi_da_mis - 13-02-2022, 10:54 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości