Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
ok zmieniam.

@Max1000  zdurniałem. Więc mam odjąć czy dodać 1 godz do epg. Co pokazuje epg a co leci? Pamiętaj że mamy teraz czas letni więc +1 a zimą +2. Na tej stronie jest czas greenwich By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. UTC i na niej podajesz swoją lokalizację a strona już dodaje, odejmuje godz. Na moje powinienem dodać +1 godz, ale nie wiem co faktycznie wyświetla kanał.
Więc proszę o spokojny i dokładny opis sytuacji Wink
Dobra zmieniłem garbowanie na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. +2 godz zobaczymy co z tego wyjdzie. Zrobiłem full  z takimi pierdołami:
<programme start="20230530190000 +0200" stop="20230530200000 +0200" channel="Viaplay Xtra">
    <title lang="en">NASCAR</title>
    <desc lang="en">NASCAR Highlights Action from the 2023 Coca-Cola 600.</desc>
    <category lang="en">Sports</category>
    <icon src="https://images.tvguide.co.uk/pa/640/d29e3a67-0b36-59e2-a90d-68e16828d005.jpg" />
    <episode-num system="onscreen">Season 2023 Episode 16/</episode-num>
  </programme>
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Odpowiedz
(30-05-2023, 03:52 PM)sky02 napisał(a): ok zmieniam.

@Max1000  zdurniałem. Więc mam odjąć czy dodać 1 godz do epg. Co pokazuje epg a co leci? 
  sam  się  bo gubiłem  ,teraz na TiviMate bo jest taka mozliwość musiałem dać +1h przesunięcie czasowe
Odpowiedz
Dzięki za świetną robotę!
Ile dni wprzód obejmuje teraz EPG? Obie wersje (plar.xml i pl.xml) zawierają pięć dni? Jest może szansa na zwiększenie tej liczby?
Odpowiedz
(31-05-2023, 07:02 PM)sky02 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. a z tej strony da się program wycignąć. Niby pokazuje program dla kanału C4k360
Dodane jutro powinno się pojawić poprawione.
Pozdrawiam [Obrazek: smile.png]Cześć. Mała poprawka jeśli można prosić o kanał #C4k360. 18:10 nadawany jest program Adrenaline zaś EPG dla tego kanału pokazuje 17:23 ten program więc przesunięcie czasowe +1 ? jeśli dobrze rozumiem? Smile 

W celu uzupełnienia EPG dla istniejących już kanałów 4ever music i Eu music podsyłam w razie w Wink 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Od dziś też nowe logo dla kanału History 2
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



@sky02 Czy możesz skorygować czas dla SKY SPORTS F1 (być może inne SKY SPORT, nie sprawdzałem). Od zmiany czasu na letni, epg się nie zgadza. Najbliższy wyścig rozpoczyna się o 14:55, epg wskazuje na 15:55. Zdróweczko.
Odpowiedz
@Internauta87 i @ZAtronik poprawiłem czasy, ale nie wiem czy dobrze Wink
Poproszę o odpowiedź czy jest ok, jak nie to o ile się przesunęło @Max1000 Ciebie też się to tyczy. Ustaw u siebie bez przesunięcia czasu kanału Viaplay Xtra.
Logo poprawione.
A jeśli chodzi o epg dla 4ever music i Eu music to nie ma sensu, nic ono nie wnosi. Dość, że po Rosyjsku to cały czas wyświetla się to samo.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"05:00 Кліпи" - 
05:00 Klipy
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"00:00 Хиты прошлых лет
Популярные песни, проверенные временем" -
00:00 Hity z przeszłości
Popularne piosenki, sprawdzone w czasie

Pewnie, że mogę to przetłumaczyć i ustawić na sztywno dla tych kanałów. Ale pytanie brzmi. Po co???

@fenester można zwiększyć liczbę dni w epg  bez problemu, ale tego nie zrobię. Ponieważ wielkość epg bardzo mocno urośnie, a i tak jest już duże. Proszę pamiętać o userach z gorszym sprzętem gdzie i tak już Im mieli obecne epg.
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Odpowiedz
@sky02 Viapaly Xtra teraz epg ma czas dokładnie jak na tej stronie
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

a na tej stronie jak wiadomo to czas UK więc La liga 2:00pm to w Polsce wtedy jest 15.00 czyli dalej na TiviMate musze dawac +1h ,,,,oczywiście epg na stronie porównywałem z transmisją w TV i dlatego w TiviMate zrobiłem +1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości