Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
Hej, zbliża się sezon F1 a Eleveny już tego nie będą transmitować, @sky02 czy jest szansa na dodanie Sky Sports F1? byłoby super aby wyświetlało się w tym bajeranckim EPG. Zauważyłem że parę Sky Sports jest już dodane.
Odpowiedz
REKLAMA:



Tak jest możliwie, już kiedyś było. Napisz, które jeszcze potrzebujesz i dokładne nazwy kanałów jakie mają być na liście.m3u
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
Jeśli o mnie chodzi to tylko F1, nic w zasadzie w telewizorni nie oglądam, ale fajnie że się odezwałeś. Może inni oglądają coś innego, np. piłkę. ID sobie dostosuję do tego co określisz w pliku (u siebie mam SKY SPORTS F1), bo sam sobie układam listę z paroma kanałami. A barakowało mi F1 i jeszcze Tennis Channel, ale ten drugi nie jest z grupy sky, więc nieistotne. Dziekuję za zainteresowanie, zdróweczko.
Odpowiedz
A ten Tennis Channel to jaki region? Bo nie Mars Wink  Dodam United States, strefa UTC +0000 i nazwy Tennis Channel, TENNIS CHANNEL
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jutro sprawdź tak po 8:00
Odpowiedz
Wow, nie wiem co odpisać, support jaki trudno sobie wyobrazić. Kodi skupia fajnych ludzi. Tak o ten "amerykancki" chodziło. Będę musiał też coś opublikować zatem jak dokończę (YouTube dla Windows, bez reklam, dla laika do instalacji i taki jak w tv z logowaniem)
Odpowiedz
@sky02
Działa Tobie ini dla WP?
Ja mam komunikat "Response status code does not indicate success: 449 ()."

@Blackbear199 zrobił już poprawki czekam aż @mat8861 wrzuci to do siteini pack

Pzdr.
Odpowiedz
REKLAMA:



U mnie ok działa. Tylko ja za każdym razem kasuję skryptem.bat "tv.wp.pl.robots" przed uruchomieniem wg++.

del C:\Users\Tu nazwa użytkownika... \AppData\Local\WebGrab+Plus\robots\tv.wp.pl.robots
Odpowiedz
U mnie z robotami czy bez nie idzie i tyle ma mi do powiedzenia licencjonowany WG++ Smile
Znowu przewaga wersji free nad płatną
1
Odpowiedz
@sky02 Dzięki za wszystkie V sporty i Canal+ live i pozostałe nowości
1
Odpowiedz
@Max1000 A ja Ci dziękuję, że czuwasz. Nie zawszę widzę zmiany i nowości.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości