Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EPG
Podeślij im epg nie będą tak kaleczyć nazw kanałów Wink
Choć mają bo podkradają By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. tylko tam nawet nie zaglądają.
Odpowiedz
REKLAMA:



By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

WTK szukam i nie widze ? , jeśli mozna
Odpowiedz
Witam, Czy można dodać w epg informację o kraju?
Odpowiedz
(06-01-2024, 09:54 PM)Frendol napisał(a): Witam, Czy można dodać w epg informację o kraju?
Info o kraju jest w epg. A czemu nie wyświetla to nie wiem.
</programme>
  <programme start="20240106074000 +0100" stop="20240106093500 +0100" channel="HBO 2">
    <title lang="pl">W gorsecie. </title>
    <desc lang="pl">G: Dramat Obyczajowy. R: 2022. W: 16+. O: 7/10.

Zbliżają się 40 urodziny Elżbiety (Vicky Krieps), cesarzowej Austrii i żony Franciszka Józefa (Florian Teichtmeister). Charyzmatyczna Sissi, która nigdy nie potrafiła przystosować się do sztywnej etykiety, po ponad dwóch dekadach przebywania na wiedeńskim dworze, ma już wyraźnie dość reprezentowania cesarstwa......</desc>
    <category lang="pl">Dramat Obyczajowy</category>
    <icon src="https://ptv-prod.wpcdn.pl/media/akpa5447596.jpg" />
    <country lang="pl">Austria,Francja,Luksemburg,Niemcy</country>
  </programme>
Odpowiedz
(07-01-2024, 09:03 AM)sky02 napisał(a):
(06-01-2024, 09:54 PM)Frendol napisał(a): Witam, Czy można dodać w epg informację o kraju?
Info o kraju jest w epg. A czemu nie wyświetla to nie wiem.
</programme>
  <programme start="20240106074000 +0100" stop="20240106093500 +0100" channel="HBO 2">
    <title lang="pl">W gorsecie. </title>
    <desc lang="pl">G: Dramat Obyczajowy. R: 2022. W: 16+. O: 7/10.

Zbliżają się 40 urodziny Elżbiety (Vicky Krieps), cesarzowej Austrii i żony Franciszka Józefa (Florian Teichtmeister). Charyzmatyczna Sissi, która nigdy nie potrafiła przystosować się do sztywnej etykiety, po ponad dwóch dekadach przebywania na wiedeńskim dworze, ma już wyraźnie dość reprezentowania cesarstwa......</desc>
    <category lang="pl">Dramat Obyczajowy</category>
    <icon src="https://ptv-prod.wpcdn.pl/media/akpa5447596.jpg" />
    <country lang="pl">Austria,Francja,Luksemburg,Niemcy</country>
  </programme>

No właśnie nie wyświetla Sad
chodzi mi o Tivimate nie wyświetla kraj
Odpowiedz
No wiem. Tivimate olewa strukturę xml co mogłem to przeniosłem do <desc lang="pl">...</desc> by mogło się wyświetlić. Z krajem już nie dałem rady, zostawiłem nieruszone. Technicznie ostatnia darmowa wersja wg++ nie ogarnia. A nie uśmiecha mi się płacić abonamentu za płatną wersję, a potem prosić o dotację. Wystarczy że prosimy o utrzymanie serwera.
Pozdrawiam. Jest jak jest. Pisz do TiviMate by poprawili czytanie xml Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



na satelicie i iptv kablowe pojawił się kanał Polsat news polityka w miejsce kanału Wydarzenia 24 ,,,,A znowu na satelicie nowy transporter i naziemnie pojawił się Wydarzenia 24 jako niby nowy kanał Smile

więc kanał Polsat News Polityka szukam nie widzę epg jeszcze nigdzie ale prośba o dodanie


Logo

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
1
Odpowiedz
Hej. Podsyłam link do programu FANKlub bo widzę ze tan kanał nie ma EPG. Jeśli jest możliwość prośba o dodanie. Dziękuję 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Przesyłam też nowe logo mniejsze kanału ProArt HD
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
Ten kanał FANKlub jest bardzo specyficzny. Info o ramówce jest tylko na jeden dzień, aktualny i dane są wysyłane bardzo późno. Ja garbuję o 4 rano na aktualny dzień i o tej godzinie niema tych danych ani na dzień następny. Sprawdzałem już w wielu serwisach.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wygląda to tak jak by Panowie przychodzili rano do redakcji pili kawkę i obradowali co dziś puszczą. Po ustaleniu co dziś będziemy oglądać raczą nas poinformować w godzinach porannych. Dokładnie sam nie wiem o której jest odświeżana ramówka. Myślę że po porannej kawusi około 8:00 Wink

Ps. Mogę wygenerować sztuczne epg gdzie dzisiejsza ramówka będzie powielana na następne dni. Tylko pytanie czy ma to sens?
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości