Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg polsat vod
#1
Witam 
Mam takie pytanie czy mozna dodac aktualizację  do polsat  vod od 202 i nastepne bo te pozycje sa na liscie a nie ma aktualizacji.
Proszę i dziękuję
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
One są on demand, nie ma programu/ramówki na tych kanałach. Ciężko o EPG w takim przypadku.

Podziękowali: sky02
Odpowiedz
#3
To ja mam pytanie, czy można dodać jakiś "fakeowy" EPG w odstępach 1 godzinnych? Brak EPG np w Plusx powoduje, że nie można cofać Smile
Np na kanale 205: "VOD 205 - Telewizja na życzenie" o 12:00 - 12:59, 13:00 - 13:59 itp. Analogicznie na pozostałych
Odpowiedz
#4
A on je nagrywa w ogóle? W teleelevidenie te kanały są wyłączone z archiwum ...
Odpowiedz
#5
@By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. Zrobiłem jak prosiłeś, tyle tylko że z przedziałem 2 godz, bo tyle średnio trwa film. Teraz musisz napisać do dostawców PlusX i Teleelevidenie by faktycznie dodali archiwum do tych kanałów. Jest już stworzone wirtualne epg. Więc mają do czego się dokleić. Życzę powodzenia w dalszym działaniu. Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#6
Tak, PlusX ma wszystkie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(27-06-2020, 12:13 PM)adriannt napisał(a): Tak, PlusX ma wszystkie.
Że jest zielona kropka, nie oznacza od razu że, dostawca tworzy archiwum do danego kanału. A PlusX nie ma, bo niedawno testowałem tak samo Teleele. Więc trzeba pisać prośbę do nich, by zaczęli tworzyć archiwum dla tych kanałów.
Odpowiedz
#8
W Tele nie ma kropki, w PlusX jest - ciekawostka.
Myślę, że jeśli byście się dogadali z PlusX, to pewnie będą archiwizować (przecież EPG i tak ciągną od Was) Wink
Odpowiedz
#9
(27-06-2020, 01:17 PM)adriannt napisał(a): W Tele, w PlusX 
Myślę, że jeśli byście się dogadali, to pewnie będą archiwizować (przecież EPG i tak ciągną od Was) 

Co to za bzdurna konstatacja [Obrazek: d0742.gif]
Odpowiedz
#10
Widzę, że w ostatnim czasie pojawiło się EPG "Pokaz popołudniowy, wieczorny".
Podpytałem supportu PlusX o dodanie archiwum i odpowiedź jest negatywna
"No plans, no we have"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości