Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tvbox do 160 zł
#31
(22-07-2020, 07:47 PM)nixs napisał(a): Wszystko sie zgadza, ale jest uzytkownik i urzytkownik, chodzi o eliminacje zmiennych, choc na corelec mozna tez se wtyczek nainstalowac i bedzie to chodzilo jak android z 10 aplikacjami działącymi w tle, a sa tacy co androida uzywaja wyczyszcza pierdoły i pierdoł nie instalują i działa o oki, ja wole coreelec reczne zainstaluje to co chce i mam pewność ze to działa, nie mam problemow ze coś sie gryzie, albo kturaś wtyczka z jakiegos wizarda zamula

Prosty przykład telefon z androidem, nainstalowane tam wszystko, pamiec zapelniona, 10 aplikacji w tle i telefon bee bo zamula po pół roku

To chyba naprawdę trzeba mieć szajs żeby tak było w tych czasach...
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Nie. Niektórzy po prostu nie muszą mieć super ekstra hiper nówki nie śmiganej, wolą zaś coś sprawdzonego co mogą w 100% do siebie dostosować.
BTW - przesiadka z s905x na s905x2 z coreelec to szybsze działanie np. Netflix, ale też lepsze działanie ambilight. Że o operacjach na bibliotece nie wspomnę. Jest różnica.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#33
Ja tam nawet na s905 daję radę dzięki Coreelec, na Androidzie chodziło bardzo przeciętnie
Odpowiedz
#34
A ten box ma lepsze wifi X96 MAX Plus od do xiaomi mi box s
Odpowiedz
#35
(02-08-2020, 08:01 AM)zorro_9 napisał(a): A ten box ma lepsze wifi X96 MAX Plus od  do xiaomi mi bo s

To jest stwierdzenie, czy jednak chaotyczna forma pytająca?
Odpowiedz
#36
(02-08-2020, 08:13 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(02-08-2020, 08:01 AM)zorro_9 napisał(a): A ten box ma lepsze wifi X96 MAX Plus od  do xiaomi mi bo s

To jest stwierdzenie, czy jednak chaotyczna forma pytająca?
im dalej mi box s jest o routera to wifi ma słabszy transfer jakby wifi w mi box s było słabe
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Z cyklu dziwne pytanie = dziwna odpowiedź:
Tak, ale we wtorek.

Opisz dokładnie swój problem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#38
(02-08-2020, 08:20 AM)zorro_9 napisał(a): bo mi wyciąga mi box s na N 2.4 GHz tylko 5Mb/s a na ac 5GHz 1 Mb/s a jak za jedną ścianą jestem  to wyciąga w N około 80 Mb/s

Wniosek jest jeden, używać tego szrotu, tylko zza ściany [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#39
i dostałem pudełko bez opłat Big Grin i takie pytanie mam czy używać kodi pod nazwą kd player czy ze strony pobrać i zainstalować?
Odpowiedz
#40
czasem sie zatanawiam czy istnieja jeszcze głupsze pytania, nie wiem jak mozna uzywac softu z chin. przerobionego, Wiem i też to każdym mówie, co pytaja "moje dane kradną" --niech kradna tylko box wtedy o 20% działa wolniej, robi to i apple i samsung i google, coreelec tez jak glupoty poinstalujesz
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości