Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nietypowy box
#1
Question 
Hej! Big Grin
czytam od boxach od tygodnia i trudno jest wejść w ten temat. Poszukuję specyficznej maszynki która zapewni mi:

- SP/DIF optical
- 4K DHR10 z plików (dysk HDD)
- iPla TV 4K (Polsat Sport Premium - meczyki Smile
- TVP VOD (TVP Sport - meczyki Smile
- WP Pilot (do TVP - meczyki)
Opcjonalnie: Apple TV (appka)


Nie potrzebuję:
- Netflix (mam na PS4 Pro)
- HBO (mam na PS4 Pro)


Spdif jest konieczne, ponieważ HDMI leci bezpośrednio do projektora 4K na suficie.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(06-09-2020, 05:43 PM)Krish napisał(a): czytam od boxach od tygodnia i trudno jest wejść w ten temat. 

A wyszukiwarki internetowe, również "nic "nie pokazują, w odniesieniu do przedmiotowego wyboru?
Odpowiedz
#3
Łonogrzmot (what..?) - oczywiście, że pokazują. Głównie 10000 postów o tym, że ktoś szuka tvboxa do NETFLIX'a. I ludzi, którzy płaczą, że go nie ma. A ja netflixa nie potrzebuję. Wiem, że wszyscy polecają Mi Boxa, który nie ma SP/DIF. Więc co mi z takiej rekomendacji?

Znalazłem
- Savio Smart TV Box Platinum
- Sabio Smart TV Box Silver
- Ferguson FBOX ATV

Ale nie wiem czy te systemy dobrze działają. Natomiast forum, Łonogrzmocie, chyba jest po to, aby rozmawiać? Czy jednak nie? Chcecie nowych userów, czy tylko rozmawiacie ze swoimi, a rejestracja to ściema? Community jakie tutaj tworzycie z zasady jest dla ludzi, a nie dla botów wyszukiwarek. Jeśli piszesz na forum tylko dla botów, które będą to mogły wyszukać to zainteresuj się branżą SEO/SEM. Zarobisz pieniądze, a ludzie będą mogli rozmawiać. Taki win-win.

PS Mam nadzieję, że za wolną wypowiedź nie dostaje się bana Big Grin

Dzięki.
Odpowiedz
#4
te 4k to chyba tak jak audiofilstwo, mam takiego kolege co mu gula chodzi bo ma 4k, dziwki i lasery, a co do czego u mnie wszystko lepiej gra i wyglada, podobnie do ludzi co jak nie kupia gitary za 1000 i wzmaczniacza za 3000 to nie beda dobrze grać

co do twoich
- Savio Smart TV Box Platinum
- Sabio Smart TV Box Silver
jeden i drugi chinskie boxy za 120-150zł

- Ferguson FBOX ATV - szkoda gadac

ale zeby nie było ze pomocy nie było to kup Nvidia Shield
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#5
(06-09-2020, 06:14 PM)nixs napisał(a):  kup Nvidia Shield

Odpada, nie ma wyjścia SPDIF [Obrazek: k050.gif]

Krish napisał(a):Znalazłem
- Savio Smart TV Box Platinum
- Sabio Smart TV Box Silver
- Ferguson FBOX ATV

I już jest jakiś "punkt zaczepienia", oczywiście tylko i wyłącznie z wymienionych Savio Smart TV Box Platinum [Obrazek: r010.gif]



[Obrazek: TB-P02_3.jpg]
Odpowiedz
#6
Wielkie dzięki! Łonogrzmot zółw na zgodę!

btw. Skoro to jest chińczyk w przebraniu z marżą 150-200%, to czy jest coś lepszego za te pieniądze / identycznego w jakości za niższą cenę? Nie będzie to zgrzytać, jak mu wrzucę film w 4K HDR o wadze 80GB?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(06-09-2020, 07:08 PM)Krish napisał(a): Nie będzie to zgrzytać

Na stronie głównej kodiwpigulce, masz fajną recenzję Savio Smart TV Box Platinum, autorstwa kultowego @mjw, w domyśle będzie on najlepszym adresatem szczegółowych dywagacji, na płaszczyźnie technicznej tego sprzętu, o cenie również była mała dyskusja na forum, w temacie Sprzęt do testów - recenzja?...
Odpowiedz
#8
W tym temacie za wiele contentu nie ma, a już z pewnością nie ma tańszych alternatyw (skoro jest to obrandowany chińczyk)? Rolleyes

PS
303zł to dobra cena? (nowy)
Odpowiedz
#9
Jak na chińczyka nie. Jak na boxa z supportem na miejscu (czyli gwarancja w pl) - tak

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
@Łonogrzmot
A to jakiś problem?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości