Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg mały problem
#1
Cześć, mam tivimate i darmowe epg.ovh. Wyświetla mi tylko 98 kanałów w epgWink to jest normalne przy tym przewodniku czy mogę zrobić coś żeby powiększyć listę?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(20-09-2020, 06:45 PM)Łukasz napisał(a): czy mogę zrobić coś 

Tak, możesz poinformować otwartym tekstem jaką/skąd masz listę m3u, którą "obsługuje" przedmiotowe EPG...
Odpowiedz
#3
@Łukasz  @Łonogrzmot ma rację nie podałeś na  jakich  kanałach epg nie działa  . Podpowiem że możesz edytować Swoją listę i zmienić nazwy do pasujących. Albo podesłać listę bez danych użytkownika a my już naniesiemy poprawki.
Ale najlepiej będzie jak sam podeślesz listę kanałów niedziałających i ich nazwy. Pozdrawiam Smile
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. 
Odpowiedz
#4
[Obrazek: vI6xWpKl.jpg][Obrazek: QwQBSfQl.jpg][Obrazek: HE7faLzl.jpg][Obrazek: 3tejUHBl.jpg][Obrazek: 504jzw4l.jpg][Obrazek: 3qDFzzYl.jpg][Obrazek: ST1LLDzl.jpg][Obrazek: 2zAGJREl.jpg][Obrazek: jkooIfDl.jpg][Obrazek: JOwUJ25l.jpg][Obrazek: amfdjyIl.jpg][Obrazek: ziZrEKWl.jpg][Obrazek: Mq4SjRUl.jpg][Obrazek: VVh41jMl.jpg][Obrazek: rWOTMQjl.jpg][Obrazek: 2RyGeHdl.jpg][Obrazek: xiAI9QXl.jpg][Obrazek: fQ9DWXxl.jpg][Obrazek: j36xivfl.jpg][Obrazek: cOvmVRbl.jpg][Obrazek: xFSPZRbl.jpg][Obrazek: t34PMvdl.jpg][Obrazek: AlrpXTrl.jpg][Obrazek: PVNirakl.jpg][Obrazek: ncDQj2Sl.jpg][Obrazek: nuEwleJl.jpg][Obrazek: fuC6Ufzl.jpg]

Proszę Smile nie wiem jak mam zrobic edycje tej listy więc na zdjęciach widać na których kanałach nie mam epgSmile jest to lekko uciążliwe nie powiemSmile z góry dziękuje za pomoc
Odpowiedz
#5
Teraz mnie rozbawiłeś Smile  Lista nazw kanałów w wersji tekstowej. Kropka w kropkę wielkość liter ma znaczenie. 
hehe dobre Wink
Otwórz plik jako plik txt. Prawy myszy  Otwórz za pomocą / WordPad
Odpowiedz
#6
No dobra to jutro to wysleSmile
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@Łukasz kasz zawsze możesz spróbować By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
Pobierz listę na komputer, usuń z linków user i password, wklej na pastebin i podaj linka tutaj.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
(23-09-2020, 07:35 AM)mjw napisał(a): Pobierz listę na komputer, usuń z linków user i password, wklej na pastebin i podaj linka tutaj.
pobieram liste i otwieram ja w wordpadzie ale nie wiem jak ją dalej wrzucic na pastebin;( dobra trudno bede bez epgWink

A jak mogę tą liste sam edytować?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości