Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm nie odtwarza źródeł.
#1
Exclamation 
Na wstępie, administrację, poproszę o wyrozumiałość. To mój pierwszy post. Jeśli więc, źle trafiłem z tematem, łaskawie proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu i uwagę na ten temat do mnie, tak abym w przyszłości zdawał sobie sprawę z norm panujących na forum. 
 

Nie wiem co się stało, ale mój kodi, 18.8 Leia, z dodanym repozytorium fanfilm, przestaje odtwarzać filmy ? i seriale znalezione we wtyczce. Na obu połączeniach internetowych, na wifi i na danych komórkowych lte też. Nie działa, kodi wyszukuje źródła i je znajduje, normalnie wyświetla listę znalezionych wyników, ale przy próbie ich odpalenia, zawsze kończy się to tak samo, fanfilm, brak dostępnych źródeł. Do tego dochodzi fakt, że próbuje bezskutecznie odtwarzać filmy ? które wcześniej, leciały na moim kodim. Czy ktoś ma jakiś pomysł ? albo rozwiązanie tego problemu?? ? Nie wiem, w skrócie powiem tak, czy wiadomo coś takiego, że w obecnym czasie wtyczka ? fanfilm w kodi nie działa?? A jeśli u was wszystko działa jak należy, to dlaczego u mnie, nie?? ? Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(27-09-2020, 10:06 PM)Baksbaks napisał(a): czy wiadomo coś takiego, że w obecnym czasie wtyczka ? fanfilm w kodi nie działa?? 

Sprawdzono, wtyczka FanFilm wersja 2020.07.21.0 Kodi 18.8 Android 9, losowo wybrany film Obcy: Początek (2012) odtwarzanie bez najmniejszego problemu [Obrazek: r010.gif]

Baksbaks napisał(a):dlaczego u mnie, nie?

URL Revolver ma w najnowszej wersji, aktualizował?
Odpowiedz
#3
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
(28-09-2020, 07:55 AM)Łonogrzmot napisał(a):
(27-09-2020, 10:06 PM)Baksbaks napisał(a): czy wiadomo coś takiego, że w obecnym czasie wtyczka ? fanfilm w kodi nie działa?? 

Sprawdzono, wtyczka FanFilm wersja 2020.07.21.0 Kodi 18.8 Android 9, losowo wybrany film Obcy: Początek (2012) odtwarzanie bez najmniejszego problemu [Obrazek: r010.gif]

Baksbaks napisał(a):dlaczego u mnie, nie?

URL Revolver ma w najnowszej wersji, aktualizował?
Masz na myśli, URL resolver?? Powiem szczerze że próbowałem znaleźć taki dodatek, czy tam wtyczkę (mam na myśli URL resolver) i nie mogę nigdzie znaleźć takiej wtyczki. Podpowiesz coś, jak mogę zaktualizować URL resolver?? 




Już wiem, zaktualizowałem dodatek url resolver do wersji 5.1.9 autorstwa addons. Zaraz sprawdzę czy to coś zmienia i się odezwę.
Odpowiedz
#5
@Łonogrzmot - źle podałeś gościowi - nie URL Resolve tylko Resolve URL. I gość sobie zainstalował syfy z tvaddons. Podejrzewam że skoro miał to repozytorium to ma tam więcej syfów. URLResolve pochodzi od TVAddons - i jest syfem jakich mało. 

A więc na początek:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - jeśli chcesz łyknąć teorii i sam wszystko zrobić
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - jeśli chcesz oczyścić kodi z głównego syfu automatycznie. Ale nie oczyści na pewno wszystkiego.

Następnie - instalacja FanFilm z oficjalnego źródła: 
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

I wtedy będziesz miał najnowszy, działający ResolveURL.

I nie wiem co robisz z tymi odpowiedziami - ale nie używaj ich bo strasznie się to czyta.

Poza tym - kompletnie olałeś wątki które podałem...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
(28-09-2020, 08:40 AM)Tomek napisał(a): źle podałeś gościowi - nie URL Resolve tylko Resolve URL

Tak, "subtelna" istotna kolejność wyrazów, mea culpa [Obrazek: s060.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Subtelna - a potrafi rozpieldzielić pół systemu...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#8
Jeszcze raz usunelem wtyczkę fanfilm i dodałem w najnowszej dostępnej wersji z oryginalnego repozytorium fanfilm. Zaktualizowałem też dodatek url resolver do wersji. Ok z kumam. Stosuje się do tego co napisałeś. I krok po kroku wykonam całą opisana przez ciebie procedurę. Nie nie olałem tego co wcześniej napisałeś, przeczytałem, ale nic z tego nie miało zbytnio zastosowania w mojej sytuacji. Odezwę się, czy to rozwiązanie opisane przez ciebie pomogło. 
Odpowiedz
#9
Nie korzystaj z funkcji odpowiedzi - bo coś się miesza i musze ręcznie poprawiać twoje posty. Dodatek URL Resolve masz wywalić - jest niebezpieczny (a bardziej niebezpieczne jest źródło z którego pochodzi). Masz mieć tylko Resolve URL.
Co do reszty - skoro czyszczenie cache nie pomogło i miałeś aktualne wersje to wina tkwi w twoim połączeniu sieciowym - coś ci blokuje.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
(28-09-2020, 09:00 AM)Tomek napisał(a): Subtelna - a potrafi rozpieldzielić pół systemu...

Zrobiłem wszystko tak jak było opisane. Po ponownym dodaniu repozytorium fanfilm z oficjanego źródła, i instalacji dodatku fanfilm, nadal znajduje źródła i je wyświetla, ale przy próbie odtworzenia, pojawia się komunikat "fanfilm. Nie znaleziono źródeł". Dla porównania, próbowałem odpalić ten sam film co kolega, czyli obcy początek z 2012 roku, znajduje 5 źródeł, jedno HD 720p i cztery SD. Przy próbie odpalenia wszystkich pięciu po kolei, ta sama odpowiedź:"fanfilm, brak dostępnych źródeł". I co dalej mogę z tym zrobić?? Ma ktoś jakiś pomysł ???

Próbowałem usunąć Url Resolver, ale przy próbie usunięcia tego dodatku pojawia się zależność, że :
"Url Resolver jest używany przez następujące zainstalowane dodatki: Audrey i Python Koding AIO, tego dodatku nie można odinstalować".
Ale jak szukam, tych dwóch wymienionych wyżej dodatków, to nigdzie w kodi ich niema ?... ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości