Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm zawieszanie po kilku sekundach
#1
Cześć,

jestem posiadaczem mi box s. Od około tygodnia nie jest możliwe odtwarzanie treści wideo. Po 7-8 sek od włączenia materiału we wtyczce fanfilm następuje zatrzymanie (do tego momentu dźwięk jest słyszalny, wtyczka nie nadąża się przeładować do widoku obrazu - odtwarzacza). Na środku ekranu wyświetla się 100 w kręciołku od buforowania i na tym koniec. Po próbach włączania i pauzowania materiału timer czasem idzie do przodu, ale nie ma obrazu i dźwięku.



Cache w fanfilm i resolverze wyczyszczone, nadal nic. Kodi również przeinstalowane zgodnie z poradnikiem na Waszej stronie.



Z góry dziękuję za pomoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
To nie wina Fanfilm. Poczytaj jak działa:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Cytat:FanFilm wyszukuje linki do filmów na stronach. Jak się wyświetlą źródła i klikniemy, rola FanFilm się kończy - do gry wchodzi resolverurl - czyli taki tłumacz linków z różnych serwisów na formę zrozumiałą dla kodi. Jak rozpozna link, to przygotowuje odtwarzanie - i jego rola się kończy - za odtwarzanie odpowiedzialne jest już tylko kodi.
Nie nadąża ci bufor albo sam box nie nadąża. ostatnio chyba miał jakąś aktualizację (mi box s) więc może to tu tkwi problem..
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości