Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
super favourites – problemy z wtyczką
#1
Cześć,

Działam na Kodi 18.6 mam zainstalowaną wtyczkę jak w temacie w wersji 0.60 najnowszej, niestety duży problem pojawia się kiedy dodaje seriale w którym to znajdują się sezony, ogólnie rozchodzi się o to, iż wtyczka nie pokazuje wyklikanej zawartości lub pokazuje ją błędnie. Czy ktoś spotkał się z tym problemem i czy jest na to jakiś sposób ?
Z tego co kojarzę to chyba nie ma alternatywy dla tej wtyczki ?  Wcześniej działałem na Kodi 17 i było wszystko O.K.
Jeżeli ktoś zna dobre, sprawdzone sposoby na dodawanie, katalogowanie swoich ulubionych, zwłaszcza materiałów z wtyczek do scrappingu - proszę o poradę Smile

Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Simple Vide Favorites:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Lekki i bez dziwactw jakie są w SF
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Nie kumam jak to uruchomić ? Pobrałem, zainstalowałem poprzez zip By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. a w repozytorium nie ma nic do postawienia.
Odpowiedz
#4
Bez problemu u mnie znajduje:[Obrazek: Wrn3rkZl.png]
[Obrazek: 2uEKTUJl.png]
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Instalowałeś poprzez pobranie zipa i zainstalowanie go - to wszystko ? U mnie w programach , dodatkach wideo tego nie ma.
Odpowiedz
#6
Przecież to co zainstalowałeś to samo repozytorium. Dopiero z niego instalujesz to co chcesz.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Dopiero teraz, mogłem doinstalować z repo, wcześniej było cały czas puste, jednakże nie wiem czy tylko ja tak mam czy te wtyczki niestety są tak problematyczne z błędami. Działam na Kodi 18.6, wchodzę w Simple, klikam na utwórz nowy folder i tu zonk - żaden folder nie zostaje utworzony Sad  Da radę coś z tym zrobić ? Wtyczka wygląda interesująco.

PS : postawiłem Video Favourites - podobnie, tworzenie nowego folderu jest niemożliwe, ponieważ klikając, wpisując nazwę , nie tworzy się.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości