Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Usuwanie materiałów z biblioteki
#1
Cześć,

W jaki sposób najprościej usuwa się poszczególne materiały dodane do biblioteki. Przykład : Dodałem film/serial do biblioteki korzystając w danej wtyczki. Wchodząc w w seriale można usunąć dany tytuł, jednakże podczas kolejnej synchronizacji biblioteki, tytuł ponownie wgrywa się na nowo - A zatem  w jaki sposób poprawnie, właściwie usunąć taką pozycje ?

Dzięki za odp.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jaka wtyczka? Jeżeli wtyczka typu FanFilm jest połączona z kontem trakt, to jest synchronizacja konta trakt z biblioteką, ale działa to w jedną stronę. Dodanie do konta trakt filmu, powoduje dodanie go do biblioteki przez wtyczkę. Ale usunięcie z biblioteki, nie powoduje że z konta trakt jest usuwana ta pozycja. Trzeba ją samemu (przez stronę lub przez wtyczkę) usunąć z kolekcji trakt - inaczej przy kolejnej synchronizacji na nowo się doda do biblioteki.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
Dzięki Tomek, znalazłem najlepsze dla mnie rozwiązanie - Context clean remove :

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Niezły bajer, w menu kontekstowym dodaje opcje wyczyszczenia danej pozycji jednym kliknięciem a przy synchronizacji, nie wchodzi na nowo Smile

Czytałem właśnie, że z tą biblioteką to jest wyższa szkoła jazdy ( przekombinowane ) Super, że powstała wtyczka Clean remove - dla mnie strzał w dziesiątkę - czegoś takiego szukałem .

Inny sposób to usunięcie bezpośrednio z zakładki filmy/seriali poprzez zarządzaj-usuń z biblioteki, ale żeby opcja w pełni zadziałała, należy także dostać się do : /userdata/addon_data/ Odszukać swoją wtyczkę video i z niej wykasować zawartość.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości