Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LG i Samsung pokłucili się z DTS, więc potrzebuję pomocy... :(
#1
Dzień dobry, to mój pierwszy post.

Do tej pory miałem w Windows 10 zainstalowany program LG Smart Share i telewizor LG widział wszystkie foldery i pliki dodane do programu. Telewizor odtwarzał wszystkie pliki video z dowolnym audio, dźwięk leciał też z telewizora do amplitunera przez SPDIF i tam był dekodowany. Mowa jest o DD i DTS - mam stary amplituner.
Zmieniłem telewizor na Samsunga i okazało się, że Samsung nie tyka DTSu i mam tylko DD. Oddałem Samsunga i kupiłem najnowszy LG i okazało się, że LG dosłownie pożarło się o coś z właścicielami DTS i od tego roku LG nie tyka DTS...

Pomyślałem, że kupię jak w dawnych czasach zewnętrzny odtwarzacz z wyjściem SPDIF i problem z głowy. Niestety od czasów mojego Asusa oplay trochę się zmienił i za nic nie jestem w stanie skłonić tego boxa (X96 MAX), żeby widział foldery z filmami udostępnione w Windowsie 10. Mam w windowsie włączoną obsługę SMB, mam włączone przesyłanie strumieniowe (dzięki temu LG widzi foldery bez włączania LG Smart Share), mam udostępniony folder w windowsie, ale niestety nie mogę ruszyć dalej - operation not permitted itp.

Gdyby ktoś był tak miły i podał mi link do dobrego manuala 'dla idiotów' jak skonfigurować Kodi zainstalowany na boxie z Androidem, żeby widział foldery udostępnione w dowolny sposób w Windows 10, to będę bardzo wdzięczny. Swoją drogą, zainstalowałem na boxie vlc i widzi ładnie mój folder udostępniony do strumieniowania, jakieś tam inne odtwarzacze, które były też zainstalowane od nowości też widzą mój komputer i folder z plikami, ale Kodi nic nie widz Confused 

Przepraszam za wywód.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości