Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tivimate i teleelevidenie
#1
Witajcie * jestescie ostatnia deska ratunku dla mnie . Musialem resetowac Mi Boxa S do stanu poczatkowego i zainstalowalem tivimate  a potem liste od teleelevidenie  no i tu jest problem; Dodaje liste jako m3u ( Non Apple device online auto detect) , wpisuje dokladnie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować...... w calosci tak jak mam od teleele i po wprowadzeniu tego adresu lista jest przetwarzana i zaakceptowana i widze jej nazwe w ustawieniach ale nie ma kanalow i po odpaleniu tivimate wciaz mam ekran  - dodaj liste /ustawienia. Czy cos robie nie ta? pomozecie mi?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(25-10-2020, 11:58 AM)selbect napisał(a): wpisuje dokladnie
Czy cos robie nie ta?

Nie wpisujesz dokładnie, gdzieś w adresie popełniasz błąd literowy [Obrazek: r010.gif]
Odpowiedz
#3
Wpisywalem chyba z 20 razy , dokladnie sprawdzajac wszystko litera po literze i jestem pewien, ze dobrze wpisuje
Odpowiedz
#4
(25-10-2020, 12:26 PM)selbect napisał(a): Wpisywalem chyba z 20 razy , dokladnie sprawdzajac wszystko litera po literze i jestem pewien, ze dobrze wpisuje

No to może inaczej, źle interpretujesz jakąś literę, najczęstszy błąd to "pomyłka" pomiędzy dużym I jak Irena, a małym l jak las...na 1500% mylisz litery w adresie [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#5
Sprawdzilem dokladnie teraz i jest ok , wszystkie litery dobrze wpisane, poza tym skoro mi przetwarza liste i przepuszcza dalej to oznacza, ze jest ok bo w innym wypadku by mnie cofalo a ja dostaje dalej i potem adres przewodnika wprowadzam epg.ova , wciskam gotowe i wyskakyje mi ekran poczatkowy czyli dodaj liste / ustawienia. Wchodze w te ustawienia i widze , ze lista jest ale kanalow nie moge odtwarzac.
Odpowiedz
#6
(25-10-2020, 12:40 PM)selbect napisał(a): Sprawdzilem dokladnie teraz i jest ok , wszystkie litery dobrze wpisane
lista jest

Nie, nie są dobrze przepisane/zinterpretowane, zagadnienie osobiście przerabiane, i nie masz "dosłownie" listy tylko widzisz jej nazwę...pomyłek literowych może być mnóstwo, typu 0 a O jak Olga itp. itd.

Twoja psychika jest teraz pod silnym wpływem negatywnych emocji, masz zaburzony odbiór, ochłoń...wiem co piszę, masz błąd liter/cyfr [Obrazek: a065.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
No wlasnie zapomnialem dodac, ze dokladnie tak samo wpisana lista na vlc player na kompie chodzi normalnie, zatem nie jest to problem z wpisaniem liter czy znakow
Odpowiedz
#8
(25-10-2020, 12:50 PM)selbect napisał(a): dokladnie tak samo wpisana lista na vlc player na kompie chodzi normalnie

Na pewno przepisana ręcznie, czy kopiuj/wklej?
Odpowiedz
#9
kopiuj / wklej to bylo na vlc z tego , ktore nie chodzi na teleele
Odpowiedz
#10
(25-10-2020, 01:08 PM)selbect napisał(a): kopiuj / wklej to bylo na vlc z tego , ktore nie chodzi na teleele

Z automatu kopiuj/wklej, czyli poprawnie przekopiowany adres listy na kompie...do BOX-a przepisujesz ręcznie adres, z błędem literowym, twoim błędem...

Z mojej strony, wszystko w temacie [Obrazek: g045.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości