Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zarządzanie programami w PVR IPTV Simple client
#1
Czy używając tej wtyczki mogę w jakiś sposób zarządzać programami udostępnionymi mi w ramach listy? Chodzi mi np o stworzenie zakładki/odnośnika/grupy do wybranych przeze mnie programów?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(30-08-2017, 02:42 PM)Taxi napisał(a): Czy używając tej wtyczki mogę w jakiś sposób zarządzać programami udostępnionymi mi w ramach listy? Chodzi mi np o stworzenie zakładki/odnośnika/grupy do wybranych przeze mnie programów?

Możesz dodać do ulubionych albo zainstalować sobie wtyczkę Super Favourites i tam sobie potworzyć foldery/grupy. Sama wtyczka PVR IPTV Simple Client nie ma takiej funkcji. Drugim sposobem jest ręczna edycja listy m3u.

Podziękowali: Taxi
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(31-08-2017, 10:49 AM)mjw napisał(a): Możesz dodać do ulubionych albo zainstalować sobie wtyczkę Super Favourites i tam sobie potworzyć foldery/grupy. Sama wtyczka PVR IPTV Simple Client nie ma takiej funkcji. Drugim sposobem jest ręczna edycja listy m3u.

Zainstalowałem Super Favourites i sprwdzę jak to działa. Czy ręczna edycja list udostępnionych mi przez IPTV nie wpłynie na problemy z działaniem?
Odpowiedz
#4
@Taxi zależy od dostawcy. Napisz na PW to zobaczymy co da się zrobić. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości