Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
wtyczka z polskimi serialami
#1
Cześć.
Czy ktoś zna jakieś dobre wtyczki z polskimi serialami? Na Exodus nie ma zbyt dużego wyboru a żona męczy mi głowę że nie ma czego oglądać.
Dzięks
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Spróbuj Covenanta z tego źródła
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Parowanie openload wskazane!! (By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.)

Albo zmień żonę Wink

5!
Odpowiedz
#3
Przecież to jest to samo.
Odpowiedz
#4
U mnie jakoś działa lepiej.. Niż exodus

5!
Odpowiedz
#5
Zgadzam się że te 2 wtyczki to dokładnie to samo. Dlatego Exodusa mam ustawionego na wyszukiwanie polskich serwerów a covenant po angielsku. Jednak nie zmienia to faktu że wybór polskich seriali jest tu bardzo ubogi.
Jakiś czas temu używałem gotowego builda MMES gdzie była wtyczka do oglądania seriali z ipla. niestety nie mogę znaleźć z którego repo się ją instalowało.
Odpowiedz
#6
@Obiratio A jaką masz wersję URLResolver i czego dokładnie szukasz ?

5!
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(10-12-2017, 12:01 PM)binder napisał(a): @Obiratio A jaką masz wersję URLResolver i czego dokładnie szukasz ?

5!

Cześć. URL mam zaktualizowany do najnowszej wersji z wtyczki TVaddons. Podobnie Covenant zaaktualizowany z wtyczki kodil.
zależy mi na serialach produkowanych przez polskie stacje (nowe produkcje i nie mam na myśli seriali podobnych do graczyków czy kiepskich) jak tvn, polsat, hbo itp itd.
dzięks
Odpowiedz
#8
Cześć

Spróbuj cda.pl albo nasze-kino.pl z repozytorium ramic.

powo
Odpowiedz
#9
Pozwolę sobie wspomnieć że osoby mające premium w RD nie muszą uciekać się do parowania urządzeń z hostem openload.
Odpowiedz
#10
iitv w repo ramic Nasze Kino repo ramic
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości