Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka Ekranik.TV
#1
Witam mam problem z tą wtyczką na android telefon i android TV wersja Kodi windows działa bez zarzutu chodzi o problem przy logowaniu wogule na android i android tv nie chce się zalogować a dane są wpisane poprawnie wyskakuje taki komunikat czasami nieudane odtwarzanie jednej lub więcej pozycji czym to może być spowodowane z góry dziękuje za pomoc.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
[Obrazek: ye3SixPl.jpg]


@Bufon Bądź uprzejmy jeszcze raz przepisać ten bełkot, tym razem schludnie, ze znakami interpunkcyjnymi, aby można było swobodnie przyswoić treść/sedno domniemanego "problemu"...
Odpowiedz
#3
chodzi ogólnie o problem z logowaniem do wtyczki ekranik na kodi pod system android jeżeli chodzi o windows loguje się normalnie w czym jest problem ???
Odpowiedz
#4
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - zastosuj się do tego, bo jak na razie kwalifikujesz się do tego, żeby twój post tam wylądował jako przykład.
Nie podałeś żadnych informacji. Nic. Ani jaka wersja wtyczki, ani jaka wersja kodi. Olałeś nas na całej linii.
Więc jedyna odpowiedź na twój problem brzmi:
Tak, ale tylko w piątek.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
kodi 18.9 wtyczka najnowsza wersja 1.2 pobrana sorrki ale jestem amatorem na tego typu forum
Odpowiedz
#6
Dla takich amatorów jesteśmy, ale mamy wymagania. Podaj logi. W poprzednim linku masz jak je uzyskać
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
nie wiem czy o to chodzi log/storage/emulated/Android/org.xbmc.kodi/files/.kodi/temp/kodi.log bo jestem lajkiem

już zrobiłem poprawnie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Wygląda jakbyś nie był zalogowany. Może ekranik ogranicza ilość użytkowników równocześnie zalogowanych. Najlepiej pisać do mbebe na github
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
aha ok czyli jest jakiś większy problem z logowaniem dzięki za pomoc
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości