Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanfilm jlpair.net
#1
Spotkaliście się z czymś takim? Po chwili wyskakuje komunikat o braku źródeł, dzisiaj pierwszy raz się zetknąłem i nie mam pojęcia co dalej. Wchodząc na stronę z adresu występuje błąd strony: 502 Bad Gateway

[Obrazek: iR6rBwHl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Źródełko jest raczej ok tylko serwis do parowania padł.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ponoć zdarza się to często.
Fanfilm nie ma tu już nic do rzeczy, to kwesta resolvera.
Pkt 7 poczytaj By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
U mnie występuje podobny problem. Wtyczka Fanfilm wyszukuje filmy ale przy próbie odtworzenia jakiegokolwiek filmu pojawia się komunikat - brak źródeł. Też tak macie przy korzystaniu wtyczki Fanfilm ?
Odpowiedz
#4
Twój problem w ogóle nie jest podobny do powyższego.
Nie mamy tak przy korzystaniu z FanFilm.
Zaczynamy od początku - jaka wersja kodi (jeśli 17.5 którą masz w profilu to raczej nie będzie nic działać), jaka wersja FanFilm i skąd instalowana
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Wersja Kodi 18.8. Wtyczka Fanfilm pobrana z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Teraz już wtyczka działa. Po aktualizacji wtyczki zaczęły się pojawiać źródła
Odpowiedz
#6
Mam wersie 18.9 pokazuje sporo zrodel ale malo w ktorym filmie odbiera w czym moze byc problem?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Zakładając, że masz to zrobione By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. to poczytaj jeszcze tu, punkt 9, 10 a najlepiej całe By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Odpowiedz
#9
(10-01-2021, 11:52 AM)Miraz78 napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. to poczytaj jeszcze tu, punkt 9, 10 a najlepiej całe By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Zrobiłem to i nadal nic ....nieudane odtwarzanie
Proszę o pomoc
MirazJeśli zrobiłeś poprawnie kroki z części drugiej poradnika, czyli jak wyłączyć i zresetować cache w resoulverurl i nadal nie mozesz, to lektura drugiego linku powinna odpowiedzieć dlaczego tak jest. Ewentualnie i to tylko sugestia, bo jakże bym mógł wymagać od kogoś szukającego pomocy aby podał jakieś szczegóły, napisz co za film czy serial nie mozesz odrworzyć, jak serial to też który odc.
Odpowiedz
#10
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości