Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg dla brakujących kanałów
@kowal2752 Moim skromnym zdaniem wina leży po stronie SIPTV. Bo same nazwy kanałów i id są prawidłowe w PlusX.
No i działa na innych apk, kodi, programach. Przedmówcy też mają problemy z siptv a posiadają inne listy np. Teleele.
A kanały przewijają się podobne C+ Kuchnia, C+ Dokument itd...
Odpowiedz
REKLAMA:



(19-08-2022, 04:51 PM)sky02 napisał(a): @kowal2752 Moim skromnym zdaniem wina leży po stronie SIPTV. Bo same nazwy kanałów i id są prawidłowe w PlusX.
No i działa na innych apk, kodi, programach. Przedmówcy też mają problemy z siptv a posiadają inne listy np. Teleele.
A kanały przewijają się podobne C+ Kuchnia, C+ Dokument itd...
Bardzo możliwe, natomiast zaskakujące jest to że po wrzuceniu listy poprzez link do SIPTV to EPG działa tak jak trzeba.
Kanały pokrywają się z przedmówcami.
Pisałem już wielokrotnie do PlusX ale bez odzewu. Nie ma chęci się tym zająć a szkoda.
Odpowiedz
"Pisałem już wielokrotnie do PlusX ale bez odzewu. Nie ma chęci się tym zająć a szkoda." A czemu mają się zajmować Twoim problemem jak u nich wszystko jest ok?  tvg-name jest mało istotne pisałem Ci wcześniej, że dziwne jak siptv z tego korzysta. A wygląd, że nie korzysta bo ich convert ma tylko id, name i grupę. Fakt id dawno nieaktualne np. CanalplusDiscovery.pl ,Canal+ Dokument HD, ale nazwa jest ok. Problemy kolegów z forum ewidentnie wskazują winowajcę na siptv. Ja nic nie grzebałem w epg do wczoraj. Wasze zapytania z problemami powinny być kierowane do siptv co popsuli Wink
Przykład z siptv po convert
#EXTINF:0 tvg-id="CanalplusDiscovery.pl" group-title="Dokument",Canal+ Dokument HD
Odpowiedz
(19-08-2022, 06:52 PM)sky02 napisał(a): "Pisałem już wielokrotnie do PlusX ale bez odzewu. Nie ma chęci się tym zająć a szkoda." A czemu mają się zajmować Twoim problemem jak u nich wszystko jest ok?  tvg-name jest mało istotne pisałem Ci wcześniej, że dziwne jak siptv z tego korzysta. A wygląd, że nie korzysta bo ich convert ma tylko id, name i grupę. Fakt id dawno nieaktualne np. CanalplusDiscovery.pl ,Canal+ Dokument HD, ale nazwa jest ok. Problemy kolegów z forum ewidentnie wskazują winowajcę na siptv. Ja nic nie grzebałem w epg do wczoraj. Wasze zapytania z problemami powinny być kierowane do siptv co popsuli Wink
Przykład z siptv po convert
#EXTINF:0 tvg-id="CanalplusDiscovery.pl" group-title="Dokument",Canal+ Dokument HD
[quote pid="40378" dateline="1660935138"]
Tak wiem że pisałeś.
Zastanawia mnie tylko to że jak się wgra listę poprzez link to działa tak jak powinno a poprzez plik jest lipa z epg do w/w kanałów.
[/quote]
Odpowiedz
No i czyja to wina? Plusx, czy siptv bo żle przypisuje epg gdy dodasz plik.m3u nawet bez zmian. Kto ma skopane kiedy wszędzie prawidłowo to działa tylko nie u nich SIPTV?
Odpowiedz
(19-08-2022, 07:40 PM)sky02 napisał(a): No i czyja to wina? Plusx, czy siptv bo żle przypisuje epg gdy dodasz plik.m3u nawet bez zmian. Kto ma skopane kiedy wszędzie prawidłowo to działa tylko nie u nich SIPTV?
zgadzam sie z toba, wszystkie inne aplikacje sobie z  tym radza a wiec wina nie lezy raczej w liscie a w aplikacji z ktorej korzystaja
Odpowiedz
REKLAMA:



Napisałem do siptv, na razie brak zmian w epg
Odpowiedz
@wukashi  i dobrze, bo ja z naszej strony już nic nie wymyślę. Coś u siebie ostro namieszali a nam się obrywa. Dzięki Smile
Jak by więcej użytkowników Siptv truło by im dupe to może szybciej by te błędy naprawili.
Odpowiedz
Podajcie do nich kontakt to też napiszę w tej sprawie
Odpowiedz
(24-08-2022, 06:59 PM)kowal2752 napisał(a): Podajcie do nich kontakt to też napiszę w tej sprawie

Proponuję żeby też reszta użytkowników ich trochę zmotywowała do roboty poprzez lekki spam mailowy

Smart IPTV • info@siptv.app


Sam wysłałem już im kilka zapytań i coś nie mogę się doczekać odpowiedzi
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości