Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epg dla brakujących kanałów
#81
No tak, ale to taka zgadywanka tym bardziej że dodałem tylko 1 i 2 a Ty piszesz że do 3 pasuje Wink
Odpowiedz
REKLAMA:



#82
Nie wiem za bardzo w którym temacie mam o to poprosić. Szukam EPG które będzie działało z nazwami polskich programów zaczynających się przedrostkami przed nazwą właściwą takimi jak:
[PL]
|PL|
Skyshowtime, Prime Video, Disney+, HBO Max, Viaplay
Odpowiedz
#83
(26-01-2022, 09:32 AM)Sinel napisał(a): Nie wiem za bardzo w którym temacie mam o to poprosić. Szukam EPG które będzie działało z nazwami polskich programów zaczynających się przedrostkami przed nazwą właściwą takimi jak:
[PL]
|PL|
Pozostaje chyba edycja i usunięcie tych przedrostków w ściągniętej liście - lista zapewne z ali... bo to popularna tam forma wpisu - próbowałem w TiviMate usuwając te przedrostki ale nie działa Smile
Odpowiedz
#84
(26-01-2022, 09:32 AM)Sinel napisał(a): Nie wiem za bardzo w którym temacie mam o to poprosić. Szukam EPG które będzie działało z nazwami polskich programów zaczynających się przedrostkami przed nazwą właściwą takimi jak:
[PL]
|PL|
Jak admin pozwoli to wrzucę link do mojego skryptu który usuwa takie rzeczy.
Odpowiedz
#85
Śmiało, tylko musisz wrzucić na zewnętrzny hosting, np gofile.io
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#86
Hmmm...troszkę tych list mi się przewinęło, może nie jakiś bardzo egzotycznych, w tym na przykład od livego z Ali, jeszcze chyba nigdy nie przypisywałem ręcznie EPG w TiviMate Premium, zresztą komu by się chciało to robić do setek kanałów, nie edytowałem tez extra zewnętrznie list w odniesieniu do nazw kanałów.

Edytor nazw kanałów/restart aplikacji/przeładowanie przewodnika epg ovh/pl xml i działa...jeżeli to zagadnienie miało by być rozpatrywane na płaszczyźnie cudu, to powiadomię Watykan [Obrazek: k045.gif]


[Obrazek: T4kh93Wl.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#87
Odpowiedz
#88
(26-01-2022, 11:28 AM)ManyPL napisał(a): ale jakoś nie działa albo coś źle robię Smile

Nie umiem Ci pomóc [Obrazek: g075.gif]
Odpowiedz
#89
(26-01-2022, 11:06 AM)mjw napisał(a): Śmiało, tylko musisz wrzucić na zewnętrzny hosting, np gofile.io
No to nie da rady. Mam to w PHP i siedzi na moim FTP.  I jest do używania w wersji online.
Odpowiedz
#90
Ktoś już "rozgryzał" tą nową funkcjonalność w TiviMate?

[Obrazek: 6i33MPc.jpg]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości