Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TVBox
#1
Witam...



Chce was prosić o pomoc.... Wiec sytuacja wygląda następująco:



Posiadam już jak na ta chwile 4 letni tv Panasonic 65EX780 kupiony nie za male złotóweczki (10tys) co na tamta chwile wydawał mi się odpowiedni bo jeszcze chciałem mieć 3D a był to ostatni nowy model dostępny. W aplikacjach nie było zbyt dużego wyboru bo ma zainstalowane NETFLIX i AMAZONA, ale jak na tamte czasy było to ok i myślałem ze w miedzy czasie dodadzą jeszcze co nieco ale jak na ta chwile maja to głęboko w d...e bo nawet ostatnia aktualizacje wypuszczono z rok albo więcej temu. Wiec zakupiłem ostatnio box SAVIO PLATINIUM bo myślałem ze wszystko co będę chciał podłącze w jedno miejsce i będzie działać bez problemów. Juz tydzień się nim bawię (instalowałem aplikacje, wtyczki, system...) ale to nie jest to czego oczekuje (reszta osób tez se nie może poradzić delikatnie) i postanowiłem go oddać (i jeszcze nie zauważyłem ze nie ma certyfikatu Google).



Proszę żebyście mi polecili modele które na ta chwile:

1. mogę zainstalować wszystkie aplikacje (NF, AMAZON, HBO GO i w przyszłości DISNEY) najlepiej ze sklepu (jak nie to ściągnę aplikacje Wink ) NF i AMAZON mam w TV wiec nie koniecznie musi się znajdować w box ale widzę ze większość to już ma... zależy na HBO... a reszta później Wink

2. menu aplikacji wyglądało podobnie  jak te na TV (nie tak jak w KODI... bardziej uproszczone bo  reszta domowników nie może sobie poradzić)

3. rozdziałka 1080 (wystarcza) i więcej

4. najlepiej z lanem ale niekoniecznie

5. w miarę działające tak jak potrzeba

6. i nie żadne wieszające się g...o od Xiaomi  BOX
7. moze byc jakis stick ale dobrze dzialajacy Wink



Dziękuje serdecznie za pomoc... i czekam na wasze sugestie...



PS:

widzę w innym wątku ze od naszych operatorów coś jest tylko czy jak kupie na własność Wink (allegrosik lub jakis inny sklep) to nie muszę mieć połączenia z nimi (abo lub co innego)...

PS2:
mały edit
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(29-11-2020, 07:52 AM)ada6666 napisał(a):  wasze sugestie...


[Obrazek: xLBiqS5l.jpg]
Odpowiedz
#3
hahaha... tak wiem ale nie taki budżet żeby było to wymagane do zwyklego TV...
Odpowiedz
#4
(29-11-2020, 08:42 AM)ada6666 napisał(a): hahaha... tak wiem

Patrząc na punktową wyliczankę "wymaganej" specyfikacji, tylko taki sprzęt, zero zgniłych kompromisów, idź na całość...albo rybki, albo... [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#5
Google Chromecast 2020 - GZRNL (Sabrina) ale brak lanu i innych wejść (tylko usb-c i hdmi)
Nokia Streaming Box 8000 - ma wszystko, ale trzeba chwilę poczekać
Nowy Play Now TV Box jest nawet fajny, ale abonament 10 zł miesięcznie i interface zupełnie różny, wartość dodana kilkanaście programów tv, tygodniowe archiwum, możliwość nagrywania w chmurze, 6 miesięci Prime Video i 12 miesięcy HGO go w cenie tych 10 zł gratis.
Box od C+ na własność za 300 ale interface też różny, ewentualny alternatywy launcher inny od oryginalnego ATV
Odpowiedz
#6
Używam od dłuższego czasu Fire Cube TV i w tej cenie według mnie nie ma konkurenta. Oczywiście chodzi o cenę w promocji.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
To panowie jak bym był zainteresowany na własność (allegrosik) miedzy nowym Play a C+ to ktore bardziej polecacie...
Odpowiedz
#8
Nowy Play jak przestanie byś aktywny będzie mieć irytujący napis "nie jesteś zalogowany", a nie bardzo jest jak na stałe wyłączyć domyślny launcher. Więc jak już to C+ ale tego sprzętu nie znam i nie mogę za niego ręczyć że wszystko jest ok.
Odpowiedz
#9
(30-11-2020, 10:09 AM)ada6666 napisał(a): na własność (allegrosik) miedzy nowym Play 

Jesteś pewny, iż w portalu aukcyjnym znajdziesz "używany", egzemplarz nowej/drugiej generacji, taki jak na screenie poniżej, nie złom z pierwszej edycji?


[Obrazek: 8URhQsQl.jpg]


Zdecydowanie najkorzystniej było by "zaczekać" na dostępność modelu Nokii , to zupełnie inna bajka, wyższy level, ale oczywiście również cenowo, która ma oscylować w okolicach 100€...


[Obrazek: l15PHNKl.png]
Odpowiedz
#10
Ok popatrzymy... jak cos to się na ta chwile wstrzymam... ale play juz widziałem na sprzedaż... a o noki poczytam troszkę..

PS....

czyli czekać na nokie czy inwestować w nc+ bo widzę ze z play trochę tak nie chętnie (nowe Google tez wygląda ciekawie tylko te porty.... a co powiecie na fire stick 4k???)....

chyba ze dla samego Hbo i Disney juz te MI stick w HD tylko czy tam nie będzie się zawieszać jak box???
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości