Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy tylko ja nie mam epg?
#1
Używam tivimate premium, ale od niedzieli nie pobiera mi epg (ostatnie informacje mam z soboty). Niby aktualizuje, ale brak danych... OTT Navigator czy kodi pobiera bez problemu. Reinstalacja nie pomogła. Gdzie może być problem?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
prze instaluj tivi mate, oczywiście jeśli to opłacone premium a nie z witaminką
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Już działa, samo przeinstalowanie nie przyniosło efektu, dopiero całkowite odinstalowanie i ponowna instalacja pomogło. Dzięki. Ale sam fakt, że nagle przestało pobierać dziwne jest...
Odpowiedz
#4
Pisząc przeinstalować rozumiem odinstalowanie i zainstalowanie ponownie. Jest wiele dziwnych rzeczy, które się dzieją z tą aplikacją. To jedna z nich.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
(01-12-2020, 07:30 PM)shados napisał(a): tivimate premium, ale od niedzieli nie pobiera mi epg (ostatnie informacje mam z soboty). Niby aktualizuje, ale brak danych...
Czy tylko ja nie mam epg?

Raczej tylko ty nie miałeś, TiviMate 3.1.5 Premium, używam EPG od zawsze z adresu epg.ovh/pl.xml, zero nieprawidłowości...

mjw napisał(a):Jest wiele dziwnych rzeczy, które się dzieją z tą aplikacją.

Jak/gdzie trzeba namieszać w tej aplikacji, aby doświadczyć tych "dziwnych rzeczy", ja też bym tak chciał, a u mnie niestety działa zwyczajowo/pospolicie tylko w trybie "wszystko dobrze", jak tu żyć [Obrazek: a050.gif]
Odpowiedz
#6
To ciesz się i używaj.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości