Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak epg
#1
Witam, pisze pierwszy raz i mam taki oto problem że perfect player nie pobiera epg. Jest to wersja pełna odblokowana i podaje adres dla perfect i nic. Prosze pomóżcie
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
(02-12-2020, 08:10 PM)Piteer napisał(a): perfect player nie pobiera epg. 
podaje adres dla perfect i nic.

Co to za adres EPG?
Z całą pewnością poprawnie/bezbłędnie wpisywany, w dedykowaną rubrykę w opcjach ustawień Perfect Player?
Odpowiedz
#3
Tak wpisywany jaki powinien być   By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. w odpowiednią rubrykę w ustawieniach epg pleyera. Coś tam pobrał ale dosłownie pojedyncze kanały

Podaje info, ze pobrał 250 kanałów i 238 epg, ale nic nie jest widoczne. próbowałem róznych adresów i nic. Sprawdzałem na 2 listach i nic
Odpowiedz
#4
PP znowu coś namieszał nie widzi nazw z idtv.  Musisz wejść w ustawienia zaawansowane tryb przypisywania  epg.
Zaznacz, powrót i teraz możesz przypisywać epg do kanałów. Np TVP 1 do PL: TVP1. Przyznam, jest to okropnie męczące.
Pomyśl nad alternatywą: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
#5
(02-12-2020, 09:59 PM)sky02 napisał(a): PP znowu coś namieszał nie widzi nazw z idtv. 
Musisz wejść w ustawienia zaawansowane tryb przypisywania  epg.
Zaznacz, powrót i teraz możesz przypisywać epg do kanałów.
Przyznam, jest to okropnie męczące.

Faktycznie, korzystanie aktualnie z Perfect Player, to chyba "za karę" [Obrazek: e050.gif]


[Obrazek: x8sNdfrl.jpg]
Odpowiedz
#6
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(03-12-2020, 04:00 PM)Piteer napisał(a): z grupy PL i nie wiem jak to zrobić. 
Proszę o pomoc.

Masz zdrowie do tej aplikacji, kiedy jest tyle fajnych, działających świetnie alternatyw, ale okay...

Na przykładzie, jednego losowo wybranego kanału, oczywiście można to zrobić hurtowo, dla większej ilości za jednym "zamachem"...

Ustawienia => Zaawansowane => zahaczamy => Tryb przypisywania EPG => wracamy => naciskamy na pilocie OK => po lewej widzimy kanał do którego chcemy przypisać => po prawej szukamy ręcznie właściwego odpowiednika, możemy się lekko opierać na podpowiedzi aplikacji, która z automatu zasugeruje stosowny kanał => po dopasowaniu naciskamy na pilocie klawisz OK => po lewej nazwa kanału zmieni kolor na biały


[Obrazek: 217Aecbl.jpg]

Po przypisaniu => wracamy/wchodzimy do menu głównego => Zaawansowane => odhaczamy => Tryb przypisywania EPG => powrót => w prawym górnym rogu ekranu dostajemy komunikat o aktualizacji, po jego zakończeniu => naciskamy na pilocie OK => widzimy EPG w całej okazałości...


[Obrazek: cw50kvBl.jpg]


Po każdej operacji zmian, wskazane jest ponadto zrobić restart Perfect Playera...nie ma za co [Obrazek: k016.gif]

Podziękowali: sky02
Odpowiedz
#8
(03-12-2020, 05:18 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(03-12-2020, 04:00 PM)Piteer napisał(a): z grupy PL i nie wiem jak to zrobić. 
Proszę o pomoc.

Masz zdrowie do tej aplikacji, kiedy jest tyle fajnych, działających świetnie alternatyw, ale okay...

Na przykładzie, jednego losowo wybranego kanału, oczywiście można to zrobić hurtowo, dla większej ilości za jednym "zamachem"...

Ustawienia => Zaawansowane => zahaczamy => Tryb przypisywania EPG => wracamy => naciskamy na pilocie OK => po lewej widzimy kanał do którego chcemy przypisać => po prawej szukamy ręcznie właściwego odpowiednika, możemy się lekko opierać na podpowiedzi aplikacji, która z automatu zasugeruje stosowny kanał => po dopasowaniu naciskamy na pilocie klawisz OK => po lewej nazwa kanału zmieni kolor na biały


[Obrazek: 217Aecbl.jpg]

Po przypisaniu => wracamy/wchodzimy do menu głównego => Zaawansowane => odhaczamy => Tryb przypisywania EPG => powrót => w prawym górnym rogu ekranu dostajemy komunikat o aktualizacji, po jego zakończeniu => naciskamy na pilocie OK => widzimy EPG w całej okazałości...


[Obrazek: cw50kvBl.jpg]


Po każdej operacji zmian, wskazane jest ponadto zrobić restart Perfect Playera...nie ma za co [Obrazek: k016.gif]
Dziękuję Ci, później to sprawdze, myśle że bedzie działac. Uparłem się tak na ten program bo go zakupiłem sugerując się w miare dobrymi ocenami, teraz żałuję. Dużo poświęciłem czasu na to ale na plus jest to że w końcu odważyłem się odezwać na tym forum. Widzę że są tu na prawde ludzie, pasjonaci, którzy znają się na rzeczy, tacy jak TY mistrzu. Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam. Smile Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości