Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie działająca wtyczka fanfilm
#1
witam.od paru dni próbuję dodać wtyczkę fanfilm do kodi i po dodaniu adresu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jest tam repozytorium fanfilm.zip ale podczas próby wejścia we "wtyczki wideo" nie ma kategorii wtyczki wideo w repozytorium fanfilm.i tak kilka razy,usuwałem i same repozytorium fanfilm i całe kodi.nic nie pomaga.nie wiem o co biega i nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić.czy u was wszystko działa??ma ktoś jakiś pomysł??

dodam tylko że na laptopie fanfilm działa bez zarzutu,ale nie usuwam żeby sprawdzić bo boję się że będę miał ten sam problem co na telefonie.
REKLAMA:



#2
A kodi w jakiej wersji masz w telefonie? Bo coś mi się wydaje, że 19 Matrix
#3
Masz rację,to wersja beta wydania 19.0 Matrix ,pobrana z oficjalnego sklepu google play.
a jaka powinna być??Wcześniej też instalowałem kodi ze sklepu play i zawsze wszystko działało...
#4
18.9 to ostatnie oficjalne wydanie, nie wiem skad w sklepie 19, może się zapisałe$ na beta testy. Pobierz ze strony kodi.tv
Oczywiście wyłącz automatyczną aktualizacje w sklepie play, bo inaczej bedzi Ci dalej nadpisywać tą 19...
#5
Masz rację,jestem beta testerem tej aplikacji.Zrobiłem jak napisałeś,pobrałem apkę ze strony kodi.tv, zainstalowałem, dodałem repo fanfilm i wszystko gra,jest katalog "wtyczki wideo" a w nim wtyczka fanfilm która działa bez zarzutu.Dziękuję ci bardzo za szybką pomoc i rozwiązanie mojego problemu. Pozdrawiam.
#6
Cześć wszystkim.

Przeczytałem wątek bo mam identyczny problem: brak repozytorium pod linkiem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..

Wszystkie wtyczki testuję na telefonie z kodi 18.9. Tutaj działa.
Niestety nie działa na TV boxie X96MAX. Na boxie tez mam Kodi 18.9.
Dodaję źródło wg linka, następnie próba wczytania pliku .zip nieudana bo żadnego pliku nie widać! A przecież analogicznie na telefonie poszło, było widoczne.
Ktoś zna przyczynę, sugestie? proszę o pomoc.
REKLAMA:



#7
Czekaj na aktualizację repozytorium. Będą poprawki z tego co słyszałem
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#8
(15-03-2021, 06:13 AM)Tomek napisał(a): Czekaj na aktualizację repozytorium. Będą poprawki z tego co słyszałem

Tomku dzięki za info. To nie to, bo jak wspomniałem na telefonie działa i jest widoczne.
Znalazłem w między czasie awarię.

Witam ponownie.

Znalazłem bolączkę na brak repozytorium pod wskazanym linkiem.
Zastanawiało mnie dlaczego w tym samym czasie telefon widzi repozytorium, a TV box nie widzi.
Szukałem, aż znalazłem.

Problem tkwił w błędnej dacie systemowej ustawionej na TV boxie na pięc lat wstecz.
W boxie odchaczona jest opcja automatycznego synchronizowania czasu z neta, a ponieważ nastąpiła aktualizacja boxa, to nie poradził on sobie z ustawieniem właściwej daty i ustawił fabryczną.
Poprawiłem datę i repozytorium pojawiło się. Odpaliłem go i śmiga aż miło.

Pozdrawiam.
#9
No na to byśmy nigdy nie wpadli
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#10
Podpinam się pod temat

Próbuję instalować fanfilm na Xiaomi Tv stick. Podczas instalacji za pierwszym razem wywaliło jakiś błąd dotyczący wtyczki youtube (wcześniej była już zainstalowana) i instalacja nie doszła do końca.

Kolejne razy nawet po wgraniu kodi od nowa kończą się tym że wtyczka niby instaluje się do końca ale nigdzie jej nie widać czyli nie można w nią wejść i uruchomić :/


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości