Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy z youtube na tv box android
#1
Elo kiedys wujek z ameryki nazwozil tych boxow od ciorta i na kazdym z nich przez oficjalna apke yt czy innej nieoficjalnej badz z strony nie dalo sie zrobic nic , samo yt dziala wolno a filmiki po odpaleniu na poczatku tak troszke chodza jak czlowiek ktory sie jąka , dopiero po chwili idzie ok i tak za kazdym razem na kazdym filmiku, konkurencyjne portale dzialaja ok np metacafe czy cda w porownaniu do yt to formula1 , dlaczego to yt tak swiruje na tych boxach a np na smartfonach juz dziala ok a przeciez zdarzaly mi sie modele boxow o tych samych podzespolach co smartfony , ktore wujo tez zwozil zza oceanu nwm, moze mi to ktos wyjasnic , cos z tym playerem ktory yt uzywa jest nie tak , bo inne strony ktore tez kozystaja z tego samego playera co yt to swiruje dlaczego?
REKLAMA:



#2
Czy ktoś to rozumie oprócz autora/ki?
# Kodi rządzi #
#3
(05-12-2020, 03:39 PM)adrt8v napisał(a): Czy ktoś to rozumie oprócz autora/ki?
To samo pomyślałem. Napisane jak by pisał 12 latek Smile  Więcej szczegółów co to za boxy jaki os wersja itd...
Tylko się nie gniewaj Wink Prosimy tylko o więcej informacji by Ci pomóc.
#4
(05-12-2020, 03:45 PM)sky02 napisał(a):
(05-12-2020, 03:39 PM)adrt8v napisał(a): Czy ktoś to rozumie oprócz autora/ki?
To samo pomyślałem. Napisane jak by pisał 12 latek Smile  Więcej szczegółów co to za boxy jaki os wersja itd...
Tylko się nie gniewaj Wink Prosimy tylko o więcej informacji by Ci pomóc.

Tak ogolnie z d. Chce wiedziec czysta ciekawosc , nie tylko ja z tym mialem problem wiele forow przejrzałem i tez byly pytania dlaczego na boxach yt swiruje , to tylko moja taka ciekawosc , mi o konkretny model boxa nie chodzi , bo na 90% boxow yt swiruje czemu nwm , tylko na xiaomi bellink czy nvidi dziala supcio reszta dno , podobno to jest spowodowane nie sama specyfikacja boxa lecz samym systemem, pewiem youtyber ktory tez testowal te boxy mi odpowiedzial tak , sam box moze byc dobry , pewne dziwne zjawiska sa spowodowane tym ze android jest free i kazda firma moze go modyfikowac jak chce, czesto dodaja syfiaste motywy zamiast zostawic czysty android  temu temu tak to chodzi , ale czy tak naprawde jest nwm 
#5
(05-12-2020, 04:11 PM)jaworznianin3 napisał(a): Tak ogolnie z d.
na boxach yt swiruje ,
mi o konkretny model boxa nie chodzi ,
na 90% boxow yt swiruje 


[Obrazek: b99yEqil.jpg]
#6
(05-12-2020, 04:56 PM)Łonogrzmot napisał(a):
(05-12-2020, 04:11 PM)jaworznianin3 napisał(a): Tak ogolnie z d.
na boxach yt swiruje ,
mi o konkretny model boxa nie chodzi ,
na 90% boxow yt swiruje 


[Obrazek: b99yEqil.jpg]

Nie rozumiesz  ze na kazdym jednym tv boxie yt zle dziala ze tylko na xiaomi bellink i nvidi dzila a reszte to dno a modeli nie podam bo tyle tego mialem ze nie pamietam mowie ci ze wujek tego syfu nazwozil duzo z ameryki na sprzedaz i na kazdym zle yt dziala i ja pytam dlaczego czy ty nie rozumiesz i prosze mnie nie obrazac wyraznie pisalem ze mislem tego duzo nie umiesz czytac pytam nie umiesz czytac? Tych modeli ze 200 300 mialem i na kazdym rozumiesz na kazdym jednym yt zle dzialal i ja chce wiedziec jaka byla tego przyczyna

Dalej dodam kiedys na fb napisalem post w grupie o tematyce komputery napisalem , elo jak wam na tv boxach yt swiruje zglaszajcie sie ciekawi mnie ile osob potwierdzi ze yt na boxach nie dziala , i bardzo duzo osob zglosilo ze yt swiruje , wiec poco mnie pytasz o model jak to na kazdym tego typu gownie yt swiruje , robia dziadostwo i tyle , teraz nawet canal + wydal swoje boxy i ogladalem wiele filmikow na ten temat okazalo aie ze tez slabe gowno , youtube na kazdym modelu kazdej firmy oprucz 3 ktore juz wymienilem swiruje nie dziala itd i ja pytam dlaczego , nawet na tych o dobrej specyfikacji yt zle dziala
REKLAMA:



#7
Odłóż to co bierzesz i to natychmiast. Piszesz w sposób którego nikt, nawet najbardziej przychylna osoba nie jest w stanie zrozumieć. Jedyna odpowiedź na tak sformułowane tezy to: gdyby wujek był z Pomorza a nie nie z Podhala to boxy by działały.
Jeśli nie zmienisz formy w jakiej pytasz, nie podasz szczegółów, post pójdzie w niebyt

Przeczytaj to (zresztą post już dołączył do galerii sław)
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=25708#pid25708
Albo nowy post. Na razie można powiedzieć że ciężko sobie wyobrazić że testowałeś ponad 200 tysięcy boxów, bo tylu nawet modeli nie ma.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
#8
(06-12-2020, 06:31 AM)Tomek napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=25708#pid25708
Albo nowy post. Na razie można powiedzieć że ciężko sobie wyobrazić że testowałeś ponad 200 tysięcy boxów, bo tylu nawet modeli nie ma.
Bez tysiaca samo 200 i nie tylko ja z yt mialem problemy , na roznych forach tez byly problemy ma roznych boxach tak ogolnie pytam o wszystkie te boxy czemu na nich z yt jest problem , taka apka sowa tv guide tez kuleje na boxach a tvp sport juz zapierdziela jak f1 to jest smieszne i ciekawe? ale widze ze nikt nie wie dlaczego z yt sa problemy
#9
No na moim nie ma. Ale ja mam z chin a nie od wujka z usa, i inny model.
Zamykam ze względu na to że i tak nic nie wiadomo, piszesz nieskładnie i bez sensu (jako tester 200 boxów powinieneś dokładnie wiedzieć dlaczego tak się dzieje)
Zamykam zanim cię dojadą...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości