Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aby skorzystać z tej funkcji musisz pobrać dodatek youtube" Co to jest?
#1
Witam.
Od jakiegoś czasu niektóre źródła (np dzisiaj ekinotv) w momencie gdy je klikam, wywalają okienko z "Aby skorzystać z tej funkcji musisz pobrać dodatek: Youtube. Czy chcesz pobrać ten dodatek? TAK / NIE". Co to jest? bezpieczne jest kliknąć TAK? Dlaczego mam taki komunikat jeśli mam zainstalowany Youtube. Czy to może jakiś youtube w kodi a nie oddzielna wtyczka jak samo kodi? Korzystam z fanfilm.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jaka wersja fanfilm. Pokaż logi.
Ten komunikat powinien pokazać się tylko raz, natomiast jeśli w kodi masz dodatek YouTube aktywny to nie powinno się w ogóle pokazywać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#3
(13-12-2020, 06:31 AM)Tomek napisał(a): Jaka wersja fanfilm. Pokaż logi.
Ten komunikat powinien pokazać się tylko raz, natomiast jeśli w kodi masz dodatek YouTube aktywny to nie powinno się w ogóle pokazywać.
NIe wiem jak to sprawdzić, raczej fanfilm najnowszy (samo się aktualizuje). Kodi najnowszy. Komunikat się pokazuje bo nie wcisnąłem nigdy "tak". Był przed instalką youtuba w kodi, i wciąż jest po niej. Nie mam jak pokazać logów, to jest na tym, co kupiłem by używać kodi, nie mam jak przenieść.
Odpowiedz
#4
To wciśnij tak
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
Teraz mam youtuba poza kodi i youtuba w kodi, bezsens Big Grin
Zmieniło się tyle, że nie ma komunikatu. Źródło próbuje się odpalic (na górze w rogu jest tytuł - ale znika) i się nie odpala.
tylko nie rozumiem, po co w samym kodi wtyczka do youtuba by obejrzeć film, który nie jest na youtubie?
Odpowiedz
#6
Bo YT jest zależnością dla FanFilm do odtwarzania trailerów - niektórzy korzystają.
Jakie źródło chcesz odpalić, jaki film, z jakiego hostu?
Poczytaj może tutaj:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - dowiesz się jak działa FF
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Trailery ok ale ja chcę obejrzeć film a nie trailier, filmu nie ma na youtubie Wink

Film RUN 2020, jest kilka źródeł ekinotv, wszystkie chciały youtuba (ekinotv chyba zawsze tego chciało, jak tylko się pojawiło), później jest szukajkatv która przeskoczyła, następnie jakieś hdmto też chciiało youtuba. Na końcu zawsze i wszędzie jest vdonip | direct, które NIGDY nie działa (wiesz o co chodzi?). Finalnie obejrzałem film na innej wtyczce, fanfilm lubi zawodzić.
Odpowiedz
#8
Tak. Ale fanfilm ma wiele funkcji i jedną z nich są trailery... To że ty nie korzystasz nie znaczy że inni nie korzystają, nikt nie będzie robił wersji tylko pod ciebie.. Tak samo jak pewnie nie korzystasz w fanfilm z trakt czy list IMDb.
A na stronach ten film działa? Bo brzmi to jak martwe źródło... Z szukajki wiele jest martwych, ekino często blokuje odtwarzanie dla użytkowników nie premium

Poczytaj ten art. który ci dałem o działaniu fanfilm. Dużo ci rozjaśni dlaczego czasem coś nie działa. vdonip to nie polskie źródło, ma prawo nie działać. Źródła en są w fanfilm traktowane po macoszemu. Podeślij logi - tu masz jak to zrobić By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Film Run (swoją drogą, to tych RUN w 2020 obrodziło jak jabłek) w ekino [Obrazek: G7Tafywl.png]
A tego zakreślonego nie przeskoczy w kodi o ile wiem
Odpowiedz
#10
Poza tym - ten film miał premierę 20 listopada 2020 roku - nie oczekuj niczego więcej niż kinówki kręconej ziemniakiem spod płaszcza.
Na ekino.tv są źródła - ale zabezpieczone captha - więc nie ma szans na odtworzenie. Na tb7 jest kopia - ale słaba jakość.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości